Dmuchana Zjeżdżalnia Jungla dla Dzieci - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Dmuchana Zjeżdżalnia Jungla - Wynajem na Imprezy

 • montaż oraz demontaż
 • obsługę instruktora
 • zapoznanie Klienta z regulaminem wynajmu,
 • wynajem urządzenia do 6 godzin,

Dlaczego warto

 • atrakcja idealna na wszelkie dziecięce uroczystości,
 • niezapomniane przeżycie dla dziecka,
 • wyzwala pozytywne emocje,

Realizacje

Dmuchana zjeżdżalnia Jungla realizacjeJak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchana zjeżdżalnia wynajemJuż w najbliższym sezonie możemy zorganizować piknik tematyczny dla dzieci tylko w oparciu o urządzenia z serii Jungla. Zjeżdżalnia Jungla jest dmuchańcem, który uzupełnia całą serię urządzeń dla dzieci do których należą: Bungee run King Kong, zamek Jungla, Active Center oraz seria dmuchańców Panda.

Zjeżdżalnia dla dzieci

dmuchana zjeżdżalnia wynajem na imprezySwoimi rozmiarami zjeżdżalnia Jungla plasuje się dokładnie pomiędzy gigantyczną zjeżdzalnią Generał, a tą trochę mniejszą, dedykowaną dla najmniejszych dzieci - zjeżdżalnią Panda. Zjeżdżalnia Jungla jest doskonałym wyborem podczas organizacji eventów, gdzie przestrzeń do rozstawienia dmuchańców jest ograniczona.

Dmuchana zjeżdżalnia spełnia bowiem oczekiwania zarówno najmniejszych dzieci, które spokojnie poradzą sobie z podejściem na sam szczyt, jak i tymi  nieco starszymi, które szukają większej dozy wyzwań i adrenaliny. Każda grupa dzieci z pewnością będzie zadowolona. 

dmuchana zjeżdżalnia junglaDmuchana zjeżdżalnia Jungla wyróżnia się przede wszystkim stylistyką i dbałością o każdy plastyczny szczegół. W jej powłokę wrysowane są najróżniejsze zwierzęta od zebry, przez słonia, lwa czy tygrysa.

Oprócz kolorowych zwierząt w zjeżdżalni odnajdziemy dmuchane palmy, nadmuchiwanego goryla oraz dmuchane przeszkody usytuowane tuż przed podejściem na szczyt urządzenia. 

Natomiast tym co w szczególności wyróżnia naszą dmuchaną zjeżdżalnię jest centralne podejście na szczyt i dwa ślizgi do zjazdów znajdujące się po zewnętrznych stronach dmuchańca. Dzieci po wejściu na ostatnią półkę mogą podjąć decyzję, z której strony zjechać. Oczywiście tak zaprojektowany dmuchaniec, daje również możliwość animowania zjazdów przez naszą obsługę. Instruktor może kierować starsze dzieci  w jedną stronę, a te mniejsze, które potrzebują więcej czasu - w drugą, tak aby nie dochodziło do kolizji między nimi.  

dmuchana zjeżdżalnia jungla wynajem

Nasza najnowsza zjeżdżalnia bez wątpienia idealnie wkomponowuje się w serię urządzeń dla dzieci o tematyce dżungla. Jeśli uzupełnimy wynajem o pozostałe urządzenia unikalną całość, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście zjeżdzalnia dżungla spełni także swoją rolę jako pojedyncze urządzenie. Zjeżdżalnia Jungla to doskonały pomysł wszelkiego rodzaju eventy, pikniki, czy imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, garden party z udziałem dzieci.

Zasady bezpieczeństwa:

 • zabawę dzieci nadzoruje zawsze osoba dorosła - instruktor
 • na zjeżdżalnię dzieci wchodzą wejściem do tego przeznaczonym,
 • dzieci przed wejściem na urządzenie zdejmują buty oraz wyjmują z kieszeni wszelkie przedmioty,
 • na dmuchanym urządzeniu obowiązuje zakaz spożywania napojów oraz jedzenia,
 • na dmuchanej zjeżdżalni może się bawić maksymalnie 6 dzieci, w zależności od wzrostu. O ilości uczestników zawsze decyduje instruktor sprawujący opiekę nad zabawą.

Warunki techniczne:

 • wymiary dmuchanej atrakcji : wys. 6m, szer. 6m, dł. 9m.
 • stałe podłączenie do prądu – 1,5kW (230V)

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Ateam Event