Whack-A-Mole - Zbijak Młot - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Zbijak Młot - Whack-A-Mole 
wynajem

  • wynajem urządzenia do 6 godzin
  • animację zabawy
  • obsługę instruktora
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
  • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju zabaw i konkursów
  • atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych
  • nowość na rynku eventowym!
  • przepustowa atrakcja
  • znana z programow telewizyjnych

Realizacje

Zbijak Młot - RealizacjeGaleria
- Zbijak Młot

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

whack a mole wynajemWhack-A-Mole, to wymyślona pod koniec lat 70-tych ubiegłego wieku gra zręcznościowa, której szczyt popularności przypadał na lata 80 i 90-te. W wielu salach gier i parkach rozrywki dla dzieci, do dnia dzisiejszego można spotkać maszyny Whack-A-Mole. Zabawa, w jej pierwotnej wersji, polegała na zbijaniu wysuwających się spod platformy zwierzaków, specjalnym młotem.

Wygrywał ten zawodnik, który popisał się największą ilością trafień. Zasady są więc banalnie proste. I jak to zazwyczaj bywa, im prostsze zasady gry, tym sama gra cieszy się większym zainteresowaniem i budzi większe emocje.  

Whack-A-Mole - Zbijak Młot

zbijak młot na imprezy wynajem

W dobie gier na konsole i różnorodnych komputerowych aplikacji użytkownicy zapomnieli już o niegdyś popularnej grze.  Projektanci dmuchańców w USA, postanowili przywrócić dawny blask Whack-A-Mole i przenieść ją w nowy wymiar. W wymiar XXI wieku. 


zbijak młot wynajemW środkowej części dmuchanego urządzenia zaprojektowany został specjalny podest, który wynosi zawodnika o ponad pół metra ponad poszycie dachu. Zabieg ten powoduje, że reakcje rękoma, znajdującego się na podeście zawodnika nie są niczym skrępowane. Jest to tym bardziej istotne, że gracz otrzymuje do ręki specjalny gumowy młot, którym uderza pojawiających się przeciwników. 

Dmuchana Arena - Zbijak Młot

whack a mole wynajem na imprezy

Przeciwnicy zajmują miejsca na specjalnych (nieco niżej umiejscowionych) podestach. Ich zadaniem jest zebranie piłeczek znajdujących się w fosie (pomiędzy nimi a zawodnikiem z młotem). By tego dokonać, gracze zmuszeni są wysunąć ponad powierzchnię dachu dmuchańca. Tylko szybka reakcja oraz refleks może uchronić ich od spotkania ze zbijakiem młotem.

Finał zabawy może mieć dwa rozwiązania. Pierwszym - jest zwycięstwo 6 zawodników zbierających piłeczki. Drugą opcją jest możliwość zwycięstwa uczestnika broniącego fosy z piłeczkami. Scenariusz ten realizuje się jedynie w momencie, gdy określamy ramy czasowe gry. Zbieracze mają wtedy określony czas na wyłowienie wszystkich piłeczek. Im krótsze ramy czasowe tym większe szanse zbijaka młota na zwycięstwo. Dmuchany tor przeszkód bouncing balls – wipe out to urządzenie, którego szukałeś na swój event!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt