Wytwornica Baniek Mydlanych Wynajem na Pikniki z Obsługą

   

Oferta obejmuje


Wytwornica Baniek Mydlanych Wynajem

  • wynajem urządzenia od 3 do 7h
  • obsługę maszyny
  • nieograniczoną ilość baniek (płynu)

Dlaczego warto

  • idealny dodatek do imprezy
  • nietuzinkowa atrakcja dla dzieci
  • nieograniczona ilość baniek
  • podkreśla piknikowy charakter imprezy

Realizacje

Wytwornica Baniek Wynajem RealizacjeGaleria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

Wytwornica baniek mydlanych wynajemAutomatyczna wytwornica baniek mydlanych to najpopularniejsze, obok waty cukrowej i popcornu, urządzenie wynajmowane na wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci. Począwszy od imprez okolicznościowych takich jak komunie, urodziny, kinder bale, przez pikniki firmowe, czy festyny organizowane w plenerze.

Automatyczna Wytwornica Baniek

automatyczna wytwornica baniekAtrakcja ta dostarcza wiele radości naszym pociechom i zabawy podczas całego eventu. Wytwornica baniek mydlanych może być zarówno jednym z głównych elementów zabawy, jak i doskonałym uzupełnieniem większej całości lub scenariusza imprezy.

Wytwornica baniek mydlanychObsługa jej jest banalnie prosta. Wystarczy dostęp do prądu, woda z odpowiednio rozcieńczonym płynem i produkcja baniek mydlanych jest rozpoczęta. Nad kontrolą poziomu płynu w urządzeniu oraz poprawnością jego działania czuwa nasz animator. 

Dodatkowo może on być przebrany w strój klauna, czy jedną z naszych maskotek. Tak zaaranżowana atrakcja z pewnością spotka się z entuzjazmem naszych milusińskich.

Prawdopodobnie każde dziecko wybrało by wytwornice baniek mydlanych na swoją imprezę.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt