Wigilia Firmowa dla pracowników

   

Oferta obejmuje

Wigilie firmowe

  • kompleksową organizację imprezy lub wynajem poszczególnych atrakcji
  • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera
  • zabawy i gry w zależności od zamówienia
  • gadżety wigilijne
  • wynajem Świętego Mikołaja, elfy, hostessy
  • catering

Dlaczego warto

  • dobra zabawa w radosnej atmosferze
  • impreza pozwoli na zbliżenie się do siebie pracowników
  • pomoże odstresować się przed świętami

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Wigilia firmowa - Organizacja wigilii dla firmBoże Narodzenie kojarzy nam się z czasem spędzonym z rodziną, ale w grudniu warto też znaleźć czas na uczczenie Świąt w gronie współpracowników.


Wigilia firmowa

Kolędy, wigilijne potrawy, prezenty, a przede wszystkim wspólnie spędzony czas umili nam przedświąteczny okres i być może pozwoli nam zbliżyć się do ludzi, których codziennie widujemy w pracy, a nie mamy czasu bliżej poznać. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę imprez, które zapewniają dobrą zabawę i szansę na zacieśnienie więzi w świątecznej, radosnej atmosferze. Poniżej przedstawiamy propozycje naszych zabaw na wigilie firmowe.


Pakowanie prezentów

wigilijne prezenty od świętego mikołajaDla jednych najprzyjemniejsza część Świąt, dla innych koszmar planowania i ukrywania się przed najbliższymi, by nie wydać niespodzianki. Pakowanie prezentów na naszej imprezie nie będzie łatwe, ale może przynieść wiele śmiechu i wyzwolić kreatywność uczestników. A kto wie, może jeden z nich sam stanie się prezentem?


Dzwonią dzwonki

Kto umiałby złożyć życzenia świąteczne w obcym języku? Kto zna ich najwięcej? Kto najwcześniej ubrał choinkę w tym roku? Kto musi pokonać najdłuższą trasę, by zjeść kolację wigilijną? Tego wszystkiego i więcej dowiesz się, dzwoniąc dzwonkiem.


Świąteczne wyścigi

Wigilie firmowe - Organizacja wigilii firmowychKto najszybciej porusza się z małą bombką podtrzymywaną przez kolana? Albo najszybciej podaje pomarańcze, nie ręką, ale brodą? I który smok przetrwa, zachowując swój ogon? I – co może najważniejsze – kto porusza się najszybciej z górą prezentów? To tylko niektóre z konkurencji, które pobudzą firmową rywalizację i dadzą okazję zespołom do zgranej współpracy i dobrej zabawy.


Wigilia firmowa z kolędnikami

Każdy uczestnik na chwilę staje się kolędownikiem, który musi odnaleźć resztę swojego zespołu. Pomoże mu w tym, oczywiście, wylosowana przy wejściu kolęda.


Świąteczne kartki na
Wigilie firmowe

catering na wigiliiNa przygotowanych przez nas kartkach świątecznych, każdy będzie miał okazję dołączyć się ze swoimi życzeniami dla koleżanki lub kolegi z pracy. 


Świąteczne Va Banque

Może ktoś pamięta teleturniej Va Banque, gdzie pytania warte były różne sumy pieniędzy, a odpowiedzi musiały być w formie pytającej? Tym razem posiada ona wszystkie kategorie związane są ze świętami, nikt nie wygrywa pieniędzy, ale sukcesem jest bycie pierwszą osobą, która odpowie na pięć pytań w rzędzie, kolumnie lub po skosie.


Zgadnij co jest w środku

Proponujemy powrót do lat dzieciństwa, kiedy macało się prezenty, próbując odgadnąć, co kryje się pod opakowaniem. Tym razem uczestnicy otrzymują świąteczną skarpetę wypełnioną kilkoma drobiazgami i ich zadaniem jest wymacać jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Osoba, która zanotuje najwięcej rzeczy prawidłowo, wygrywa.

Zaginione renifery

Mikołaj zgubił renifery! Zadaniem uczestników jest odnalezienie ośmiu reniferów, które się gdzieś ukryły się i uniemożliwiły Mikołajowi udanie się w jego doroczną podróż.


Wyścigi z prezentami

wyścigi w grupach, kto przetransportuje największą liczbę prezentów koledze z zespołu. Zadanie utrudnia fakt, iż uczestnicy nie mają do dyspozycji wszystkich kończyn, a na szczycie pakunków znajduje się jabłko, które nie może upaść.


Świąteczne kalambury w Wigilie firmowe

hasła związane są jedynie ze świętami, a więc uczestnicy pokazują i zgadują tytuły kolęd, wigilijne zwyczaje, świąteczne filmy. Grupy rywalizują jednocześnie, gdyż najważniejszy jest czas. 


A poza tym

w Wigile firmowe oferujemy: świąteczne bingo, czytanie w myślach czy zmiana tożsamości, a także łamigłówki o tematyce świątecznej i inne zabawy, które sprawią, że w tym stresującym przedświątecznym czasie Twoi pracownicy będą mieli chwilę czasu na dobrą zabawę i relaks w swoim towarzystwie. Oczywiście musi mieć Świętego Mikołaja! Nie zapominajmy też o tradycyjnej wymianie prezentów, a może – jeśli będzie jeszcze odpowiednio wcześnie – wspólnym ubieraniu choinki?

Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądała świąteczna wigilia w Twojej firmie!

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów