Wieczór Mafijny lat Prohibicji

   

Oferta obejmuje

Wieczór mafijny

 • kompleksową organizację imprezy
 • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera oraz Dj’a 
 • hostessy, animatorzy prowadzący konkursy 
 • zabawy i gry w zależności od zamówienia 
 • tematyczna sceneria 
 • gadżety dla uczestników: rewolwery, szelki, kapelusze, boa, kwiaty, odznaki FBI, cygara, itd.

Dlaczego warto

 • sposób na integrację zespołu poprzez wykonywanie wspólnych zadań
 • powrót do czasów amerykańskiej prohibicji znanych z książek i filmów gangsterskich
 • aktywność przez cały czas trwania imprezy 
 • zapoznanie się osób w firmie, które nie miały wcześniej takiej możliwości 
 • rozładowanie stresu, powrót do pracy z uśmiechem oraz tematy do rozmów na długie miesiące 
 • niebanalna zabawa

Wieczór mafijny - Realizacje

Wieczór mafijny realizacje 

Jak zamówić

Galeria - wieczór mafijny

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

 

Kasyno, hazard, piękne hostessy, porachunki gangsterskie, duszący dym cygar. Dzięki nam przeniesiesz się w czasy prohibicji i Ala Capone. Roll upy, ruletka, black jack, pokera i wiele gażdzetów prosto z lat 30-tych ubiegłego wieku stworzy dla Ciebie niezapomniany wieczór mafijny.
 
 

Wieczór mafijny

wieczor mafijnyDawno temu w Ameryce wielki Don Corleone głowa jednej z Nowojorskich rodzin gangsterskich przestrzegł swego odpowiednika z Chicago nie mniej groźnego i osnutego złą sławą Dona Al Capone by nie odwiedzał Nowego Jorku, ponieważ klimat w tym mieście jest wilgotny i niezdrowy dla neapolitańczyka.

Sycylijczyk pisząc te słowa raz na zawsze rozwiał wątpliwości, która z rodzin jest tą najsilniejszą i największą w historii amerykańskich mafii. Tym razem powód dla którego Don chwycił za pióro jest zgoła inny. Wielki Corleone zaprasza wszystkich Państwa to swojego domu by świętować ślub swojej córki. Jak wiadomo prawdziwy Sycylijczyk w tak wyjątkowym dniu nie może ignorować próśb swych gości.

U progu willi powita was consilliere, prawa ręka wielkiego Dona i zaprosi do środka. Uważajcie jednak, consigliere to ostatnia miła osoba jaką tu spotkacie. Pomiędzy licznymi roll-upami oraz standami wprowadzającymi w mafijny klimat czają się drobni szulerzy którzy chętnie wyduszą z was ostatni grosz. Najlepszą okazję by wprowadzić w życie swój niecny plan będą mieli podczas gier w pokera, black jacka oraz ruletkę. Musicie wiedzieć, że krupierzy są tu podstawieni i chętnie podzielą się procentem z waszej przegranej.

Nie ma co liczyć tutaj na sprawiedliwość ferowaną przez policję i sądy. Jedynie wielki Don może uchronić was od pewnej zguby. Jednym gestem, skinięciem ręki może nakazać groźnemu Luce Brasiemu by zaprzestał przeżuwać wykałaczkę i zaprowadził porządek na sali. Luca nie potrzebuje używać siły. Jego siłą jest wasz strach odbity w spojrzeniu wyłonionym spod gangsterskiego kapelusza.

Okradzeni ze wszystkich oszczędności, zamroczeni nielegalnymi trunkami zapalicie cygaro. Odurzeni gęstym dymem oraz kłębiącymi się w waszej głowie myślami zapragniecie zemsty. Wasze plany szybko pokrzyżują najlepsi nowojorscy rewolwerowcy. Ci mordercy bez sumienia i żadnego szacunku dla ludzkiego życia tylko czekają chwili by sprzedać komuś kulkę i zasłużyć się wielkiemu Donowi.

Nad ranem gdy dym cygar zacznie już opadać, a krupierzy liczyć będą zyski nieprzekupny gubernator naśle swoje federalne psy na posiadłość Dona. Koniecznie więc przygotujcie dobre alibi! 

 W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.