Wieczór brazylijski - Brazylijskie pokazy tańca

   

Oferta obejmuje

Wieczór brazylijski

 • kompleksową organizację imprezy,
 • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera oraz Dj’a,
 • hostessy, animatorzy prowadzący konkursy,
 • zabawy i gry w zależności od zamówienia,
 • tematyczna sceneria - flagi, roll upy, itd.

Dlaczego warto

 • niebanalna, niezapomniana zabawa,
 • sposób na integrację zespołu poprzez wykonywanie wspólnych zadań,
 • zapoznanie się z kulturą i historią Brazylii,
 • aktywność przez cały czas trwania imprezy,
 • zapoznanie się osób w firmie, które nie miały wcześniej takiej możliwości,
 • rozładowanie stresu, powrót do pracy z uśmiechem oraz tematy do rozmów na długie miesiące.

 

Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Wieczór brazylijskiIstnieje opinia, że karnawał w Rio trwa cały rok … Brazylia, która słynie z szampańskiej i egzotycznej zabawy może już dziś zawitać na Wasz bal. Dzięki naszej wspaniałej ofercie przeniesiecie się kilkanaście tysięcy kilometrów - na słoneczne wschodnie wybrzeże Brazylii.

Gdzieś pomiędzy majestatycznym pomnikiem Jezusa a złocistą plażą Copacabana burmistrz Rio de Janeiro przekazuje szkołom tańca klucze od bram miasta. Od tej pory  przez kolejne 4 dni i 4 noce nieprzerwalnie na ulicach Rio królować będzie samba. Seksowne tancerki, w rytmy wygrywane przez brazylijski chłopców, na tradycyjnym cavaquinho, nie pozwolą by oderwać od nich wzrok.

Dodatkowym atrybutem tancerek samby na wieczór brazylijski bez wątpienia są kolorowe pióropusze, szale boa oraz świecąca, pełna błyszczących cekin bielizna.  Czy nie marzyliście by znaleźć się w środku największego tanecznego święta?! Nasz wyjątkowy scenariusz pozwoli Wam oddać się tanecznemu szaleństwu, poznać jego tradycję oraz historię.

Sceneria i konkursy

Nim oddamy się tanecznemu szaleństwu nasze zmysły zostaną pobudzone przez nietuzinkową scenerię. Liczne roll-upy, standy, kolorowe pióropusze, girlandy, szale boa, flagi pozwolą uwierzyć, że jesteśmy już w samym centrum karnawału w Rio.

By dodać sobie animuszu i sprawić by nasze ciało stało się elastyczne warto udać się do miejscowego barmana. Sympatyczny Brazylijczyk na pewno uraczy nas lokalnym rumem lub kolorowym drinkiem zwanym „sex on the beach”. Lekko ośmieleni pożywnymi procentami możemy oddać się w ręcę Samby.

Seksowne tancerki w przepięknej choreografii nie pozwolą nam się nudzić. Oglądajcie jednak ten pokaz uważnie. Już za chwilę dziewczyny zaproszą Was do udziału w tanecznym show. Kto wie co może się zdarzyć gdy samba uderzy nam do głowy. 

Między tańcami nasz konferansjer wraz z przepięknymi hostesami przeprowadzą dla Państwa nietuzinkowe konkursy, między innymi:  zabawa limbo - przechodzenie pod poprzeczką, quiz wiedzy o kulturze Brazyli, robienie egzotycznych drinków i wiele innych …


Atrakcje i pokazy

 • Samba karnawałowa

Show w typowo brazylijskim stylu. Tancerki ubrane jak podczas parady w Rio -  skąpe, świecące bikini oraz ogromne pióropusze.
Pokaz to wybuchowa mieszanka energii, radości , sensualności i niesamowitych, gorących  rytmów.

 • Carmen Miranda

Pokaz ten to nieodzowny element kultury Brazylii. Carmen Miranda była prekursorką samby, utalentowaną artystką znaną na całym świecie.
Tancerki podczas pokazu ubrane są w piękne, kolorowe spódnice z mnóstwem falban. Show w wykonaniu tancerek cechuje przede wszystkim elegancja i subtelność.

 • Capoeira

Capoeira jest to sztuka walki - połączona z charakterystyczną, rytmiczną muzyką. Zawodnicy walczą między sobą (nie dotykając się) wykorzystując charakterystyczne tylko dla capoeiry ruchy.

Wokół zawodników capoeira siedzą "bajany" - tancerki ubrane na biało, które wraz z uczestnikami zabawy rozgrzewają capoeiristów klaszcząc w odpowiedni do rytmu sposób.

 • Samba De Roda

Wszyscy uczestnicy imprezy tańczą "samba de roda" – taniec w parach, po kole. Wymieniają się partnerkami, tańczą i bawią się tak jak na ulicach Salvadoru, czy Rio.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag o wieczór brazylijski prosimy o kontakt

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.