Walki Sumo

   

Oferta obejmuje

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy - turniej
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • zabawa zarówno dla starszych dzieci i dorosłych
  • zapewnia wspaniałą rozrywką uczestnikom, jak i widzom
  • wesoła i przepustowa konkurencja
  • organizowana głównie w formie turnieju
  • ze względu na brak wymagań terenowych, atrakcja organizowana zarówno w plenerze, jak i w hotelach i ośrodkach.

Realizacje


Jak zamówić

Galeria

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Zabawa w sumo to walka dwóch zawodników na miękkiej macie. Uczestnicy zabawy przebrani są w specjalne, wypełnione  gąbką kostiumy przypominające japońskich zawodników  sumo, którzy toczą ze sobą pojedynek.
 
 

walki sumo Uczestnicy zabawy przed walką zakładają kostiumy zawodników sumo oraz kaski i rozpoczynają zawody. Zawodnicy rywalizują ze sobą na miękkiej, gąbczastej macie, dzięki czemu upadek nie jest bolesny. Ogromne kostiumy, w które ubrani są zawodnicy znacznie zwiększają ich gabaryty i wagę przez co  ograniczają ich ruchliwość i zwinność. Ruchy są wykonywane jakby w zwolnionym tempie, przez co wyglądają bardzo zabawnie.

Wygrywa zawodnik, który powali swojego przeciwnika, bądź wypchnie go poza obszar maty. Podczas walki wszystkie chwyty są dozwolone, natomiast  walka opiera się głównie na siłowaniu na brzuchy, bądź próbie podhaczenia rywala. Atrakcja rozgrywana jest w formie turnieju, gdzie wyłaniany jest najlepszy zawodnik lub toczone są pojedyncze walki dla zabawy, gdzie zwycięstwo  nie jest najważniejsze.

Zabawa sumo, mimo iż toczona jest w ferworze walki, jest bardzo bezpieczną atrakcją, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jest to jedna z najzabawniejszych konkurencji w naszej ofercie, która znakomicie sprawdza się na imprezach piknikowych. Zmagania olbrzymów kraju Kwitnącej Wiśni - Zostań japońskim wojownikiem w kostiumie z gąbki.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.