Trambambula

   

Oferta obejmuje

Trambambula

  • wynajem do 6 godzin
  • animację zabawy - sędziowanie, organizacja turnieju
  • puchar dla najlepszej drużyny

Dlaczego warto

  • atrakcja, która integruje grupę
  • idealna na imprezy firmowe - biznesowe
  • nie ma wymagań terenowych
  • zabawa dla dzieci i dorosłych

Realizacje


Galeria -
 trambambula

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Gra imitująca mecz piłki nożnej na specjalnym stole. Pole gry stanowi ogrodzony ze wszystkich stron stół, natomiast piłkarze to figurki przytwierdzone do poprzeczek, którymi sterują uczestnicy zabawy. Gra polega na strzeleniu jak najwięcej goli przeciwnikowi, przy jak najmniejszej ich stracie.

Profesjonalny stół do trambambuli ma wymiary 70 x 105 cm. Na stole przytwierdzonych jest 22 figurek zawodników, połączonych ze sobą gilliami – poprzeczkami. To właśnie dzięki tym poprzeczkom, na których końcach umieszczone są rączki, uczestnicy zabawy kontrolują zawodników i piłkę. Ruchami dłoni i nadgarstka można ciągnąć, pchać, obracać gille, co powoduje przyciąganie figurek, odpychanie ich i kopanie piłeczki.

Boisko podzielone jest na trzy części : strefę obrony, pomocy i ataku. Zawodnicy ustawieni są natomiast w systemie 1-2-5-3, czyli bramkarz, dwóch zawodników w obronie, pięciu w pomocy i trzech atakujących. Mecz rozpoczyna wyrzucenie piłeczki w środkową strefę boiska. Również po stracie gola przez którąkolwiek z drużyn, piłeczka wrzucana jest na środek boiska, gdzie zawodnicy zaczynają walkę.

Turniej w trambambulę organizowany jest przeważnie na trzech stołach, przy których mecze rozgrywa sześć dwuosobowych drużyn. W drużynie, jeden graczy operuje bramkarzem i zawodnikami z obrony, drugi pracuje w pomocy i ataku. Mecz wygrywa drużyna, która strzeli przeciwnikowi pierwsza dziesięć goli. Po skończonych meczach, przy stołach następuje rotacja, tak aby wszystkie drużyny zmierzyły się ze sobą. W drodze turniejowej piramidy wyłaniane są dwie najlepsze drużyny, które toczą ze sobą pojedynek finałowy.

Zwycięska drużyna otrzymuje pamiątkowy puchar. Proponujemy Państwu wynajem samych stołów, jak również kompleksową organizację turnieju z  obsługą sędziowską, animatorem oraz pucharami i nagrodami. Atrakcja piłkarzyków stołowych może być rozgrywana zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze. Jest to zabawa dla dzieci oraz dla dorosłych, bez względu na płeć. uczestników. Idealny pomysł na integrację grupy.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Klasyczne piłkarzyki stołowe - A-Team