Tor Carrera Digital - Wynajem Atrakcji na Imprezy Integracyjne

   

Oferta obejmuje

Tor Carrera Digital
Wynajem atrakcji na Imprezy Integracyjne

  • wynajem toru do 7 godzin
  • montaż i demontaż
  • obsługę instruktora
  • animację zabawy
  • atrakcja wynajmowana jest jedynie dla firm
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • atrakcja idealna na wiele rodzajów imprez
  • rozrywka i ekscytacja wyścigami
  • brak ograniczeń wiekowych
  • nieprzewidywalność zabawy

Realizacje

Realizacje Galeria - Tor Carrera Digital

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Tor Carrera DigitalCarrera Digital to zestaw aut i ponad 15m długości tor kierowany za pomocą radiowych kontrolerów. Podczas wyścigów organizowanych na torach Carrera Digital ścigać się mogą aż 4 auta. 

 

Opis Toru Samochodowego

 

Tor Carrera do wynajęciaSamochody zaprojektowane w skali 1:32 są wiernymi kopiami aut wyścigowych. Mamy więc możliwość wyboru swojego auta wyścigowego z pośród takich marek jak: Mercedes, Audi, Porsche. Każde auto wyposażone jest w zestaw przednich oraz tylnych świateł xenonowych, co bez wątpienia potęguje wrażenia z rozgrywki.

Tor Carrera na imprezyDodatkowego realizmu dodaje fakt, że tory zaprojektowane są w skali 1:24. Liczne zakręty oraz długie proste sprawiają, że już po kilku przejazdach zapragniemy spróbować swoich sił w driftowaniu oraz biciu rekordu prędkości przejazdu. Niewątpliwymi atutami naszego toru Carrera Digital jest zaaranżowany pit stop, przy którym kierowcy nabierają paliwa, co urealnia zabawę. Prędkość przejazdu przez tę strefę jest ograniczona przez specjalny Black Box.

Tor Carrera wynajemUrządzenie to odpowiedzialne jest za kontrolę i sterowanie wszystkimi parametrami wyścigu. Dzięki niemu możemy zaprojektować m.in. ilość okrążeń składających się na wyścig. Natomiast chyba najważniejszą zaletą naszego toru Carrera Digital jest możliwość wyprzedzania przeciwników. Manewru tego możemy dokonać w specjalnych strefach za pomocą zmiany pasa.

Kolejną zaletą toru jest pomiar prędkości przez specjalny radar. Umieszczony na najdłuższej prostej prowokuje to dynamiczniejszej jazdy i bicia kolejnych rekordów. Jak sterujemy naszymi pojazdami? Nic prostszego. Specjalne cyfrowe joysticki wyposażone są jedynie w dwa przyciski. Odpowiedzialne są one za przyspieszanie oraz hamowanie, a także za zmianę pasa i wyprzedzanie. Zbyt duża prędkość na zakręcie, nieudany drift czy kolizja podczas wyprzedzania spowodują wyrzucenie z toru i dyskwalifikację.

Tak zaprojektowany tor zainteresuje nie tylko każdego fana wyścigów samochodowych, ale także miłośnika dobrej zabawy. Wyżej wymienione parametry z pewnością sprawią, że każdy uczestnik czerpać będzie radość i satysfakcję z rywalizacji.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt