Crystal Challenge - Team Building

   

Oferta obejmuje

Crystal Challenge Team Building

  • wynajem pakietu, bądź konkretnej ilościatrakcji
  • obsługę i animacje zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • ciekawe, niekonwencjonalne atrakcje
  • duża przepustowość zabaw
  • brak większych wymagań terenowych
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • wyzwalają wiele pozytywnych emocji
  • zabawy integrują grupęGaleria

piknik piłkarski realizacje

Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
crystal challenge  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy wyjątkowy i unikalny pakiet zabaw team buildingowych. Najpopularniejsze gry team buildingowe połączyliśmy w jedną spójną całość.

   
     
Crystal challenge to zbiór pięciu wyjątkowych gier team buildingowy połączonych w jeden unikalny scenariusz. W zależności od potrzeb i wielkości grupy, dzielimy uczestników na 5 drużyn. Zadaniem każdej jest realizacja założeń poszczególnych etapów zabawy. Gry dobrane są w ten sposób, by ich wykonanie trwało podobny okres czasu.

Dzięki temu unikamy przestojów w zabawie i niezagospodarowanego oczekiwania na kolejną turę. W zabawie crystal challenge wynik nie jest rzeczą nadrzędną, tutaj uczestnictwo jest wartością samą w sobie. Dzięki wielopoziomowości dobranych atrakcji uczestnicy budują nowe relacje, uczą się swoich reakcji, kreują role, wkomponowują się w zespół. Dobra zabawa, humor, uśmiechy i pozytywne zmęczenie które płyną z crystal challenge są wartościami nie do przecenienia.
   
     

Zabawy i scenariusz:

   

Świat w czasie chemicznej zagłady… Tysiące aktywowanych głowic jądrowych, skażone tereny, wszechobecny strach.  Prezydenci największych państw widzą tylko jedną możliwość wyjścia z kryzysu. Tworzą specjalną grupę o kryptonimie Crystal challenge i powierzają im Mission Imposible.  Wraz z grupą przyjaciół wyruszacie na tereny objęte chemicznym skażeniem. Los i przyszłość  świata jest tylko w Waszych rękach!!!

   

1. Crystal Ball

   
team building  

Na terenach dotkniętych skażeniem napotykacie na bomby nuklearne. Rozbrojenie ich wymaga niesamowitej precyzji i zaufania. Zawodnicy muszą przetransportować srebrne kule z najwyższego podestu do kilku niższych. Zadanie tym trudniejsze, że muszą tego dokonać jedynie za pomocą lin.

   
     

2.  Budowanie mostu

   
crystal challenge  

Bagna uniemożliwiają dotarcie grupie śmiałków do wyznaczonych w operacji punktów. Pokonać je mogą jedynie budując mosty. Grupa wspólnie musi przedostać się z punktu A do B. Żaden z zawodników nie może dotkną ziemi. Do dyspozycji mają jedynie rzeczy które są pod ręką.

   
     

3. Tower of power

   
tower of power   By ocalić świat musicie skonstruować bombę i … dokonać jej kontrolowanego wybuchu! Jeden zły ruch może zniweczyć dotychczasowe wysiłki. Zadaniem grupy jest wybudowanie wieży z porozrzucanych klocków. Używać mogą jedynie lin i zamontowanych na ich końcach haczyków.    
     

4. Crystal Tube

   
crystal challenge wynajem  

Rozbrojone ładunki nuklearne muszą zostać dostarczone w bezpieczne miejsce, natomiast niekontrolowany upadek każdego z nich grozi wybuchem. Zadaniem zawodników jest przetransportowanie ładunku z jednego końca rynny na drugi. Rynny zostały podzielone na kilka różnych kawałków i zawieszone za pomocą sznurków na metalowej poprzeczce.

   
       

5. Team Ballance

   
team ballance   Jedna z głowic nuklearnych rozszczepiła się i jej wybuch jest nieunikniony. Istnieje tylko jedna szansa by do tego nie dopuścić. Zadaniem drużyny jest przetransportowanie piłeczki przez labirynt. Każdy z zawodników trzyma wielką platformę po której toczy się piłeczka. Współpraca i koordynacja jest kluczem do sukcesu.    
       

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

Ateam