Team building - Integracja

   

Oferta obejmuje

Team building

 • w zależności od pakietu - daną liczbę konkurencji
 • animatora do każdej z atrakcji
 • wynajem do 6 godzin
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • najlepszy sposób na integrację grupy
 • budowanie zespołu z ludzi, którzy dopiero się poznali
 • pozwala skutecznie rozwiązać problemy
 • dobra zabawa z dala od środowiska pracy
 • podział ról w zespole
 • pozwala wypracować satysfakcję z przynależności w zespole
 • zrozumienie na czym polega współpraca i zaufanie

Realizacje

Realizacje Team building

Integracja - Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

Team building to w dużym skrócie budowanie zespołu poprzez różnego rodzaju formę integracji. W ramach imprez team buildingowych wykorzystuje się specjalnie dobrane gry i zajęcia, które mobilizują grupę do wspólnej pracy. Pracownicy mają na celu wspólnymi siłami pokonać daną przeszkodę, zaliczyć zadanie, czy rozwiązać problem. Jest to zbudowanie kolektywnej grupy, z wcześniej działających pojedynczo jednostek.

Atrakcje i gry jakie proponujemy pracownikom pobudzają do większej aktywności, zrozumienia siebie nawzajem. Imprezy team building - owe mają za zadanie polepszyć komunikację w zespole oraz poprawić skuteczność działania grupy na podstawie wykreowanego prawdziwego zdarzenia. Dają również możliwość poznania zarówno swoich, jak i partnera mocnych i słabych stron. 

team building - integracja dla firm

Podczas różnego rodzaju zadań, uczestnicy uczą się pracy w zespole, rozwiązują powstałe konflikty, nawiązują więzi interpersonalne i zapominają o zajmowanych stanowiskach i ewentualnych konfliktach w firmie. Eventy typu team building - budowanie zespołu, często organizujemy poza miastem, z dala od miejsca pracy, tak aby grupa pracowników na czas imprezy „wyłączyła się” i odprężyła. Taki zabieg pozwala wygenerować ich odmienne, często naturalne zachowania, których nie widzimy na co dzień w pracy. W zadaniach powierzonych uczestnikom nie sam rezultat jest najważniejszy, ale proces jego tworzenia, czyli jak grupa dążyła do osiągnięcia wspólnego celu. Większość zadań jest bardzo prostych ale wszystkie mają na celu pomoc w budowaniu zespołu, ducha tzw. team buildingu.

Wybierając nasze propozycje na zabawy integracyjne obiecujemy waszym pracownikom niezapomnianą przygodę opartą na realnym działaniu. Nasze zajęcia skierowane są do grup oraz zespołów stawiających na kreatywność, umiejętności komunikacyjne, rozwiązywanie problemów. Team working oraz efekt synergii to nie są tylko puste frazesy kreowane przez szkoleniowców ale fundament na którym powinien być zbudowany każdy zespół. 

budowanie zespołu

Naszą ofertę integracji zespołowej, pracy w grupie - team building podzieliliśmy na trzy kategorie – aktywne budowanie zespołu, który opiera się na sportowych zabawach, integrację kreatywną, wymagającą by członkowie zespołu byli skupieni i pomysłowi oraz nowość na naszym rynku toobeez - zadania team buildingowe opierające się na zabawie z zespołem przy użyciu plastikowych poprzeczek. Jest to obecnie jedno z najnowocześniejszych narzędzi team buildingowych.

Nie mniej wartościowymi grami wykorzystywanymi przez nas w organizowaniu zabaw team building, wspomagających budowanie zespołu są nasze nowości wprowadzone w ostatnim czasie. Zdecydowanie kierunek jaki wybraliśmy skupia się na poprawie pracy zespołowej, wzmocnieniu członków zespołu, integracji pracowników poprzez wspólne wyzwania intelektualne.

Poprawa relacji między uczestnikami poprzez pracę w zespołach jest kluczowym elementem pomagającym rozwiązywać problemy komunikacyjne. Nie zapominamy przy tym by zadbać o dobrą zabawę. Organizacja imprez team building to konieczność nie tylko w przypadku zauważenia problemów w zespole, ale także zapobieganie ich powstawaniu oraz zwrócenie uwagi na mocne strony grupy. Jeśli zastanawiacie cię czy potrzebna jest Wam organizacja imprezy integracyjnej, czy wasze zespoły potrzebują by dzięki team buildingowi poprawić relacje w drużynie to odpowiedź zawsze brzmi: TAK.

Zabawy team building

 • Walizka - integracja pracowników

Uczestnicy ustalają jak prawidłowo umieścić 8 kołków w drewnianej walizce. To co na pierwszy rzut oka wydaje się proste, finalnie okazuje się znacznie większym wyzwaniem, gdyż każdy z kołków jest innej długości, a otwory w walizce różnej głębokości. Uczestnik może wykonać jedynie jeden ruch – podjąć jedną próbę aby dopasować gwóźdź do odpowiedniego otworu. Następnie jak najdokładniej opowiada reszcie zespołu co zrobił i co sugeruje w kolejnych etapach. Zespół otrzymuje również flipchart, na którym uczestnicy mogą próbować udzielić wskazówek i planować dalsze ruchy.

 • Tower of power - team building

Zadaniem przed jakim stoi zespół pracowników jest ustawienie jak największej liczby drewnianych klocków na sobie, tak by utworzyły wieżę. Każdy z uczestników kieruje linką podtrzymująca specjalny dźwig, który unosi klocki. Jedynie dzięki współpracy przy planowaniu oraz dobrej komunikacji możliwe jest odpowiednie sterownie dźwigiem umożliwiające dokończenie budowli.

 • Rozbite lustro - team building

Uczestnikom szkolenia team building wręcza się elementy o różnych kształtach. Z jednej strony pokryte są one lustrzaną taflą, na drugiej naniesione są enigmatyczne symbole. Celem przed jakim stoją członkowie zespołów jest złożenie lustra i odłożenie go na specjalną płytkę magnetyczną. Lustro po złożeniu musi tworzyć ośmiokąt, a symbole znajdujące się na figurach muszą być ukryte. Czy po odwróceniu magnetycznej płytki przez trenera wszystkie symbole będą dobrze dopasowane? Kluczem do rozwiązania tego zadania są udane relacje oraz ukierunkowana komunikacja.

W celu poznania całej naszej bogatej oferty odsyłamy do katalogu pdf. Znajdą tam Państwo pozostałe gry team buildingowe. Zajęcia integracyjne zaproponowane w naszym katalogu możemy przeprowadzić zarówno na świeżym powietrzu, tzw. gry terenowe, jak i w salach konferencyjnych.