Sztuczna Krowa do Dojenia - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Sztuczna Krowa do Dojenia Wynajem

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy
  • obsługę instruktora
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • oryginalna atrakcja
  • niezapomniane przeżycie
  • atrakcja zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci
  • w pełni bezpieczne urządzenie
  • dzięki swoim gabarytom robi ogromne wrażenie na bawiących się uczestnikach, jak i na osobach obserwujących zabawę
  • atrakcja idealna na różnego rodzaju pikniki, imprezy firmowe, promocje, dożynki etc.

Realizacje

RealizacjeSztuczna krowa do dojenia - Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

krowa do dojenia wynajemZawody w dojeniu na czas będą doskonałym wypełnieniem każdej imprezy integracyjnej, pikniku firmowego, eventu tematycznego, czy dożynek. Dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie ta atrakcja jest świetnym dodatkiem do każdego eventu.

Krowa do dojenia na Imprezy

 

Wierne odwzorowanie wymiarów oraz wyglądu „polskiej krowy” zmyli niejednego uczestnika zabawy. Urządzenie zbudowane jest tak, by zarówno osoby dorosłe, jak i mniejsi „mleczarze” w łatwy sposób mogli podjąć wyzwanie wydojenia krowy. 

Na czym polega zabawa z dojeniem sztucznej krowy

 

krowa do dojeniaInstruktor wlewa do specjalnego mechanizmu mleko lub wodę. Zadaniem uczestnika jest obciąganie krowich wymion tak, by w ustalonym wcześniej czasie (przeważnie 1 minuty) wypełnić wiadro, jak największą ilością mleka. Wydojone „mleko” jest mierzone, a wynik trafia do odpowiednich rankingów (mężczyźni, kobiety, dzieci). Wygrywa uczestnik, który wydoi największą liczbę „mleka”.

sztuczna krowa do dojeniaSztuczna Krowa do dojenia to nie tylko urządzenie doskonale nadające się do przeprowadzania zawodów. W wielu wypadkach pełni ona również funkcję edukacyjną. Najmłodsi z wielką ochotą próbują zaspokoić swoją ciekawość światem polskiej wsi. Sztuczna krowa do dojenia bez wątpienia pomaga wykonać ten pierwszy krok w jego poznaniu.

Zwłaszcza dla mieszczuchów może to być jedyna okazja by sprawdzić się w takiej roli! Nie mówiąc już o tym, jaka to frajda - głównie dla najmłodszych, ale nie tylko. Nasza krowa pełna mleka jest grzeczną, bezkonfliktową krową, co sprawia, że dzieci są przy niej całkowicie bezpieczne, bez względu na wiek. No i nawet wypasać jej nie trzeba! Czego chcieć więcej?

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt