Wynajem Świętego Mikołaja z Kompletnym Strojem i Animacją Zabawy Łódź

   

Oferta obejmuje

Wynajem Świętego Mikołaja na Imprezy Łódź

  • wynajem Świętego Mikołaja wraz z kompletnym strojem (czerwone spodnie i kurtka, skórzany pas, siwa broda, czerwona czapka, brzuch, worek, okulary, dzwonek)
  • animację zabawy (rozdawanie prezentów, możliwość robienia sobie zdjęć)

Dlaczego warto

  • obowiązkowy motyw Świętego Mikołaja na Święta Bozego Narodzenia
  • uśmiech na twarzach dzieci, jak i dla dorosłych
  • niepowtarzalna atmosfera i wjątkowy klimat

Realizacje

Wynajem Świętego Mikołaja - Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Wynajem Świętego Mikołaja - Ateam Event ŁódźGrudzień nierozerwalnie kojarzy nam się z okresem Świąt Bożego Narodzenia, czyli czasem radości, prezentów. Idąc dalej tym tropem dochodzimy do postaci wesołego staruszka z lekką nadwagą, długą po pas - siwą brodą, który co roku ubrany jest w ten sam niemodny czerwony kostium. Kostium w rozmiarze XXL, zdaje się podkreślać krągłości naszego bohatera. Lekko opadający brzuch, powstrzymywany jest przez szeroki skórzany pas z oryginalną klamrą. 

Święty Mikołaj 

Święty Mikołaj Wynajem - Ateam Event ŁódźCharakterystycznym elementem naszego Świętego Mikołaja jest ogromny czerwony worek bez dna. Co roku umieszcza w nim prezenty dla dzieci. Legenda głosi, że znajdują się w nim prezenty tylko dla tych grzecznych i tylko tych, które w niego wierzą. Ale czy na pewno? Ludowe przesądy sugerują, że odwiedza nasze domy przez komin. Czemu więc jego czerwony kostium zawsze jest nieskazitelnie czysty i nie nosi śladów sadzy?! Jak to jest, że wystarczy mu tylko jedna noc na odwiedzenie wszystkich domów na całym świecie? Czemu pracuje tylko jeden dzień w roku i czy płaci ZUS? Pytań jest wiele i przez wieki nikt nie znalazł na nie jednoznacznych odpowiedzi. Być może właśnie w tym tkwi jego siła. Zamiast zaprzątać sobie głowę pytaniami bez odpowiedzi pozostaje nam mieć nadzieję, że jak co roku i tym razem szczęście się do nas uśmiechnie i Święty Mikołaj nas odwiedzi. 

święty mikołaj wynajem na imprezy łódźSzczęściu możemy jednak pomóc. Firma Ateam Event zna numer telefonu Świętego Mikołaja i współpracuje z nim cały rok. Za naszym pośrednictwem możecie zaprosić ubranego w czerwony strój staruszka z siwą brodą do swojej firmy, domu, restauracji, szkoły, przedszkola, figloraju, galerii handlowej, na akcję promocyjną, czy po prostu na wieczór firmowy. Poza Świętami Bożego Narodzenia, nasz Święty Mikołaj ma elastyczne godziny pracy. Worek uzupełni wszystkim czym tylko zapragniecie. Dodatkowo można pociągnąć go za brodę, usiąść na kolanie, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Ta wyjątkowa oferta wynajmu Świętego Mikołaja skierowana jest do wszystkich jego fanów, nie tylko tych najmłodszych. Współpraca wprawdzie nie jest tania ale to jedyny, niepowtarzalny i oryginalny Święty Mikołaj. Z agencją Ateam Event współpracuje na wyłączność. Cena nie obejmuje wchodzenia przez komin ;)
Jeśli nie wiesz czy Ty lub Twoje dziecko było grzeczne w tym roku, jeśli nie masz w domu komina, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!!! Wynajmij Świętego Mikołaja już dziś!!!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt