Stanowisko do tworzenia biżuterii

   

Oferta obejmuje

Stanowisko do tworzenia biżuterii

  • stanowisko do tworzenia biżuterii wraz z niezbędnym wyposażeniem, tj.: rzemyki, sznurki, łańcuszki, ozdoby, przywieszki, koraliki i inne.
  • namiot 3x3m
  • obsługę animatora,

Dlaczego warto

  • doskonały wybór na pikniki oraz imprezy integracyjne z udziałem kobiet i dzieci
  • pobudza kreatywność
  • nietuzinkowa forma relaksu
  • pamiątka po zakończeniu eventu

Realizacje

Realizacje Galeria - Stanowisko do tworzenia biżuterii

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

stanowisko do tworzenia biżuterii - 1

Na specjalnie przygotowanym stanowisku, pod czujnym okiem złotnika, będziemy mogli wykonać wymarzoną biżuterię. Korale, ozdoby, cekiny, przywieszki i nasza wyobraźnia…

Być może nie stworzymy biżuterii tak kosztownej jak te projektowane w stolicy diamentów Antwerpii, ale na pewno będzie spektakularna i jedyna w swoim rodzaju!!

stanowisko do tworzenia biżuterii - 2Stanowisko do tworzenia biżuterii to doskonały pomysł zarówno na pikniki firmowe, jak i eventy z udziałem dzieci. Przy nieocenionej pomocy naszego animatora każdy chętny będzie mógł przygotować jedyną w swoim rodzaju biżuterię.

Prawdopodobnie każdą kobietę ucieszy naszyjnik bądź bransoletka wykonana własnymi rękoma oraz według własnego projektu. A może Panowie będą chcieli zaskoczyć swoje partnerki nietuzinkową biżuterią?

Z pewnością próba wykonania prezentu zostanie doceniona.

stanowisko do tworzenia biżuterii - 3Nasze doświadczenie podpowiada jednak, że najczęstszymi gośćmi stanowiska do tworzenia biżuterii są młode damy. Dziewczynki wprost nie mogą oderwać się od kolorowych gadżetów, które przy odpowiednim wykonaniu zdobić będą ich ręce oraz szyję.

stanowisko do tworzenia biżuterii - 4Stanowisko do wykonywania biżuterii to prawdopodobnie jeden z najczęściej wybieranych elementów eventu z udziałem tych młodszych, jak i nieco starszych kobiet.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt