Siłomierz Bokser Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje

Siłomierz Bokser Wynajem na Imprezy

  • wynajem atrakcji do 6 godzin
  • animację zabawy - sędziowanie, organizacja turnieju
  • ubezpieczenie w firmie WARTA
  • dyplomy oraz puchary dla najlepszych zawodników 

Dlaczego warto

  • konkurencja rozgrywana w formie zawodów - dostarcza dużych emocji
  • daje możliwość sprawdzenia swojej siły i psychiki
  • ze względu na brak wymagań terenowych, atrakcja organizowana zarówno w plenerze, jak i w hotelach i ośrodkach.

Realizacje


Galeria - siłomierz bokser

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

siłomierz bokser wynajemAtrakcje takie jak siłomierz bokser od zawsze cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Siłomierz bokser to urządzenie, które sprawdzi się zarówno podczas imprez organizowanych na zewnątrz, jak i w zamkniętych przestrzeniach. Z uwagi na gabaryty z łatwością można schować go pod większość namiotów dostępnych na rynku.

silomierz bokser gruszka wynajem na imprezySiłomierz bokser to urządzenie, które można przyporządkować do tej samej rodziny atrakcji indoorowych, do której należą piłkarzyki stołowe, czy stoły do cymbergaja. Są to urządzenia uniwersalne które sprawdzą się na większości imprez, niezależnie od ich charakteru. Czy to impreza integracyjna, szkolenie, konferencja każdy chętnie zmierzy swoje siły w atrakcji siłomierz bokser. 

silomierz bokserski wynajem

Zabawa jest banalnie prosta. Do konkurencji podchodzimy indywidualnie. Instruktor za pomocą jednego przycisku uruchamia bokserską gruchę, która opuszcza się przed zawodnikiem na wysokość jego oczu. Zadaniem zawodnika jest jak najsilniejsze uderzenie w bokserską gruchę. Po wyprowadzeniu uderzenia maszyna odliczając od zera, wskazuje wynik bokserskiego ciosu. Jest to bardzo emocjonujący moment. Każdy z zawodników z niecierpliwością oczekuje aż maszyna zatrzyma się i wskaże jak mocne było uderzenie.

Chwila ta jest tym bardziej emocjonująca gdy w zabawie uczestniczy więcej osób i każdy porównuje uzyskane wyniki.
W zabawie na siłomierzu bokserze mogą brać udział wszyscy bez względu na wiek czy płeć. Zawodnicy którzy z pozoru skazywani są na porażkę nie są bez szans w rywalizacji. Nie bez znaczenia przy wyprowadzaniu ciosu jest technika oraz uderzenie w centralny punkt bokserskiej gruchy. Sama siła to nie wszystko!
Siłomierz bokser jest urządzeniem charakteryzującym się dużą przepustowością, dzięki czemu można na nim przeprowadzać szybkie zawody i turnieje.
Siłomierz bokser to sportowe emocje z dużą dawką pozytywnej energii.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team