Sejf Cash Box

   

Oferta obejmuje

Sejf Cash Box

 • wynajem urządzenia do 7 godzin
 • animację zabawy
 • ubezpieczenie w firmie WARTA
 • puchar dla najlepszej drużyny, bądź zawodnika

Dlaczego warto

 • niezapomniana zabawa dla dzieci i dorosłych
 • duża przepustowość konkurencji
 • można organizować zawody drużynowe
 • urządzenie zarówno na pikniki, jak i na imprezy typu indoor (hotele, siedziby firm)
 • ze względu na charakter urządzenia jest to niekonwencjonalny pomysł na promocje banków, kasyn, firm związanych z  pieniędzmi.

Realizacje


Galeria - sejf cash box

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

sejf cash boxSejf Cash box to dmuchane urządzenie, w którym zamknięty uczestnik zabawy ma za zadanie wyłapać jak najwięcej latających banknotów w określonym czasie. Ogromny sejf jest atrakcją zręcznościową, wymagającą od uczestnika refleksu i sprytu.

sejf cash box 2W środku sejfu, dzięki pracy specjalnej dmuchawy, razem z wirującym powietrzem unoszą się banknoty. Uczestnik zabawy wchodzi do dmuchanego urządzenia, a następnie wyłapuje tyle pieniędzy, ile tylko może. Zadanie nie jest łatwe, gdyż banknoty wirują w powietrzu, co chwila zmieniając kierunek. Chyba każdemu przytrafiło się kiedyś wypuścić z ręki papierek, bądź banknot na wietrze. Przypomnijmy sobie, jak „łatwo” jest go złapać...

Wygrywa zawodnik lub drużyna, która wyłapie najwięcej banknotów w określonym czasie. Nasz sejf wielkości 3 x 3 metry, jest obecnie jednym z największych tego typu urządzeń na rynku. Dzięki ogromnym gabarytom, do urządzenia może wejść kilku zawodników, co dodatkowo urozmaica zabawę. Uczestnicy mogą rywalizować ze sobą jednocześnie, bądź łapać banknoty wspólnie i pracować na zwycięstwo całej drużyny. Jest to atrakcja, która dostarcza wiele zabawy zarówno uczestnikom, jak i widzom.

Wymogi techniczne:

 • wysokość 4 metry, szerokość 3 metry, długość 3 metry
 • stały dostęp do energii elektrycznej - 2 x po 1,1kW

Doskonale sprawdza się jako dodatek do imprezy typu kasyno oraz na wszelkiego rodzaje promocje banków i firm związanych z pieniędzmi.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.