Refleksomierz Batak - Wynajem na Imprezy - Łódź   

Oferta obejmuje

Refleksomierz Batak Wynajem na Imprezy

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy
  • wynajem alkogogli
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
  • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju zabaw i konkursów
  • atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych
  • nie ma wymagań terenowych
  • atrakcja zarówno na imprezy plenerowe, jak i szkolenia, czy imprezy indoorowe

Realizacje

Refleksomierz wynajem - Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Refleksomierz BatakRefleksomierz to doskonałe urządzenie na imprezy integracyjne, festyny organizowane w plenerze, wszelkiego rodzaju eventy indoorowe, czy szkolenia. Może on być uzupełnieniem większego scenariusza imprezy integracyjnej, czy team buildingowej, ale także może być jej centralnym i jedynym punktem. Urządzenie to wykorzystywane jest często przez profesjonalnych sportowców do poprawy szybkości reakcji i refleksu. 

Symulator refleksu

refleksomierzPodczas ostatnich Mistrzostw Europy w piłce nożnej o walorach refleksomierza dowiedzieli się m.in. Wojciech Szczęsny oraz Jakub Błaszczykowski. Przerwy między treningami, wykorzystywane były do zabawy właśnie na refleksomierzu. Każdy poprawiony wynik sprawiał satysfakcję zawodnikom, ale także motywował kolegów. Oczywiście nie tylko gwiazdy piłki nożnej i profesjonalni sportowcy czerpią radość z zabawy na refleksomierzu Batak. Gwarantujemy, że każdy kto raz spróbuje podjąć rywalizację na naszej maszynie, nie będzie mógł się od niej oderwać.

refleksomierz wynajemNasz refleksomierz to urządzenie polskiej produkcji. Chromowana konstrukcja oraz czerwone guziki sprawiają, że Batak staję się widocznym punktem każdej przestrzeni. Pole gry jest kwadratem w który wrysowane są 4 jednakowe trójkąty. Na bokach trójkątów rozmieszczonych jest 12 przycisków. Czerwone przyciski rozlokowane są symetrycznie względem trójkątów znajdujących się naprzeciw siebie. Zawodnik biorący udział w zabawie, szybko zapamiętuje rozmieszczenie guzików i uderzenia w nie stają się automatyczne. 

Formuła zabawy jest banalnie prosta. Zadaniem zawodnika jest uderzanie w zapalające się przyciski. Poprawne trafienie wyłącza lampkę i powoduje uruchomienie kolejnej. Przed podjęciem rywalizacji zawodnik może określić poziom trudności zabawy. Szybkość gaśnięcia kolejnych lampek w przedziale czasu od 0,3 do 3 sekund z pewnością pozwoli uatrakcyjnić rywalizację. Najczęściej wykorzystywanym trybem jest suma poprawnych uderzeń w czasie jednej minuty. Specjalnie zamontowany zegar informuje zawodnika o ilości trafionych uderzeń oraz pokazuje czas pozostały do końca rozgrywki.
Refleksomierz obsługiwany jest przez naszego animatora, którego zadaniem jest nie tylko wytłumaczenie zasad gry, zaprogramowanie odpowiedniego trybu ale także dbanie o jakość zabawy. Z symulatora refleksu może korzystać każdy bez względu na wiek.
Refleksomierz Batak oprócz dobrej zabawy może wnieść do każdej imprezy również walory edukacyjne. Szybkość naszej reakcji jest nierozerwalnie połączona z naszym zmęczeniem, stresem, a przede wszystkim ilością spożytego alkoholu. Na naszych imprezach uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na refleksomierzu Batak w specjalnych alkogoglach. Wyniki z pewnością nie będą zaskoczeniem.
Symulator refleksu Batak to doskonałe urządzenie do rywalizacji oraz do zabawy podczas każdego pikniku firmowego, imprezy integracyjnej czy szkoleniowej. Refleksomierz doskonale sprawdzi się na imprezach plenerowych, jak i tych organizowanych w hotelach i salach konferencyjnych. Wartością dodaną płynącą z zabawy są walory edukacyjne.
Specyfikacja techniczna:

Refleksomierz

symulator refleksuSpecyfikacja techniczna:

Regulowany czas gry (cyklu) : od 30 - 180 sek
Regulowana częstotliwość podświetlania przycisku: od 0.3 do 3.0 sek.
Materiał: stal nierdzewna o wysokim połysku
Zasilanie: 230V

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt