Quady

   

Oferta obejmuje

  • wynajem quada wraz z instruktorem na określoną liczbę godzin
  • quady wnajmujemy jedynie dla firm
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • nowe doświadczenie
  • quady są maszynami prostymi w obsłudze, łatwe do nauki
  • przepustowa konkurencja 
  • świetna zabawa i niezapomniane przeżycie
  • doskonała i przede wszystkim efektywna forma integracji zespołu

Realizacje


Jak zamówić

Galeria

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Quady są to pojazdy stworzone do pokonywania ekstremalnych terenów takich jak : lasy, bagna, strumienie, płytkie rzeki, strome podjazdy i wzniesienia. Impreza quadowa może mieć charakter kilkugodzinnej wyprawy, bądź jazdy na specjalnym torze.

Jazda quadami to świetna zabawa i doskonała rozrywka zarówno dla tych, który już próbowali swoich sił w jeździe tym nietypowym czterokołowcem, jak i dla tych, którzy robią to po raz  pierwszy. Posiadamy quady o różnej pojemności sinika, m.in.: Yamaha Grizzly, Honda Rincon, Kawasaki BruteForce – czyli maszyny do ciężkich przepraw, jak i nieco łagodniejsze - do 250 centymetrów pojemności.

Na naszych eventach, biorąc pod uwagę ilość uczestników oraz Państwa preferencje proponujemy dwa scenariusze imprezy:

  • tor quadowy (dla większych grup)

Tor jazdy wyznaczony jest gumowymi słupkami, taśmami oraz znakami. Stopień trudności trasy będzie zależał zarówno od ukształtowania terenu, jak i od wymagań samych uczestników. W tej konkurencji proponujemy konkurs z nagrodami  dla najlepszego kierowcy lub drużyny.

  • rajdy quadowe (skierowane są do mniejszych grup)

Wyprawy quadowe poprzedzone są szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa oraz technik jazdy. Rajd prowadzi instruktor, za którym podąża reszta quadów, a trasy przejazdu są zawsze dostosowane do umiejętności uczestników.

quady wynajemNa trasie rajdu napotkają Państwo naturalne przeszkody, takie jak: podmokłe tereny, ciężkie do zdobycia podjazdy, strome uskoki. Jest to doskonała okazja aby sprawdzić możliwości naszych maszyn, jak również idealna okazja aby zgrać się z pozostałymi uczestnikami wyprawy. Niejednokrotnie podczas rajdu, będzie potrzebne wsparcie innego quada, aby wydostać się z bagna przy pomocy wyciągarki, czy pomoc kilku kolegów aby wepchnąć maszynę pod strome wzniesienie. 

Podczas takich całodniowych rajdów w  ciężkich warunkach, nabędą Państwo nie tylko umiejętność jazdy quadami, ale przede wszystkim przeżyją niezapomnianą przygodę. Wszyscy uczestnicy zabawy jeżdżą na quadach w specjalnych kaskach ochronnych.

UWAGA: Quady wynajmujemy jedynie na imprezy firmowe!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team