Poolball - Bilard nożny Wynajem na Imprezy

     

Poolball - Bilard nożny Wynajem na Imprezy

Oferta obejmuje

 • wynajem urządzenia do 7h
 • obsługę i animację zabawy (sędziowanie, zapisywanie wyników)
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy integracyjne
 • absolutna nowość na rynku eventowym
 • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
 • duża przepustowość - udział w jednej rozgrywce może brać 6 zawodników
 • proste i przejrzyste zasady
 • atrakcja, która integruje grupę
 • wyzwala wiele pozytywnych emocji
 • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
 • brak wymagań terenowych - możliwość rozstawienia w hotelach, halach sportowych. Niezbędny równy teren!

RealizacjeGaleria - nożny bilard

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

Poolball Bilard nożny to wyjątkowe połączenie gry w bilard oraz piłki nożnej. Historia zabawy sięga swoimi korzeniami do Francji, a jej popularność już dawno przekroczyła granice państwa znad Loary.  W zależności od szerokości geograficznej, czy to Azja, Ameryka Północna, Południowa czy Europa możemy spotkać się z różnymi określeniami tej dyscypliny: poolball, pool soccer,  czy snookball.

 Z uwagi na to, że zabawa ta wkracza dopiero do Polski, i nasze dmuchane urządzenie jest prawdopodobnie pierwszym takim na rodzimym rynku imprez integracyjnych, zdecydowaliśmy się promować polską nazwę nożny bilard. Mamy nadzieję, że zarówno nazwa jak i dyscyplina szybko znajdą się z zainteresowaniem nie tylko fanów piłki nożnej i bilarda.

bilard nożnyZasady gry w nożny bilard są zbliżone do tych panujących przy stole do bilarda, z tą różnicą, że zamiast kija bilardowego używamy własnych nóg. W rozgrywce bierze udział dwóch przeciwników lub dwie drużyny składające się po maksymalnie trzech graczy. Do ich dyspozycji oddawane jest boisko o wymiarach band 8 metrów długości, 4 metry szerokości oraz 0,4 metra wysokości.

Boisko posiada sześć łuz rozmieszczonych w jego narożnikach oraz środkowej części. Do gry w nożny bilard używamy 16 piłek z czego jedna jest biała, pozostałe w różnych kolorach ponumerowane są od 1 do 15. Piłki od numeru 1 do 7 to popularne całe a od 9 do 15 połówki. Piłka z numerem osiem ma kolor czarny i to ona decyduje o zwycięstwie danej drużyny. Rozgrywka rozpoczyna się rozbiciem 15 piłek uprzednio rozmieszczonych  w specjalnym trójkącie, przez piłkę biała umieszczoną dokładnie na ¼ wysokości stołu. Każde kolejne odbicie odbywa się według powyższej zasady: piłka biała uderzana nogą wprawia w ruch piłki kolorowe tak by te wpadły do łuz.

Zadaniem zawodników jest kolejne umieszczanie połówek lub całych, w łuzach, do ich całkowitego wyeliminowania. Zawodnicy wykonują strzały aż do momentu popełnienia błędu, wtedy ruch przechodzi do przeciwnika. Ostatnim ruchem zespołu jest skierowanie czarnej piłki do wcześniej zadeklarowane łuzy.

poolball wynajem na imprezy

Boisko do nożnego bilarda - snookball wydaję się doskonałym wyborem zarówno na imprezy integracyjne organizowane w plenerze jak i pikniki i festyny. Charakter urządzenia sprawia, że z łatwością możemy zaaranżować na nim profesjonalne rozgrywki zmierzające do wyłonienia najlepszego gracza lub drużyny, jak i zabawę dla graczy indywidualnych, którzy pragną skonfrontować swoje umiejętności czysto piłkarskie.

Nożny bilard - snookball to prawdopodobnie najlepszy wybór na pikniki o tematyce piłkarskiej !

Nożny bilard - Wymagania techniczne

bilard nożny wynajem na imprezy

 • wymiary: długość 8 metrów, szerokość 4 metrów, wysokość band 40cm
 • stały dostęp do energii elektrycznej - 1,1kW
 • płaskie podłoże


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Poolball - Bilard nożny Wynajem na Imprezy