Pikniki Firmowe - Organizacja

 


Pikniki Firmowe Organizacja

  • kompleksową organizację imprezy,
  • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera,
  • zabawy i atrakcje w zależności od zamówienia,
  • hostessy, animatorzy prowadzący konkursy i zabawy,
  • ubezpieczenie imprezy w firmie WARTA,

  • łączy elementy integracji zespołu z możliwością zaprezentowania firmy swoim najbliższym,
  • wiele ciekawych i różnorodnych konkurencji,
  • piknikowa – rodzina atmosfera,
  • dobra zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych,
  • niezapomniane wrażeniaPikniki Firmowe RealizacjeGaleria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

     

pikniki firmowe

 

Zakładka pikniki firmowe to oferta skierowana do firm chcących swoją imprezę zrealizować w plenerze. Najważniejszą zasadą pikników dla firm jest połączenie rozrywki, na którą składają się najczęściej dmuchane atrakcje z kulinarną biesiadą.

     

Często pikniki firmowe łączą w sobie elementy integracji zespołu z możliwością zaprezentowania firmy swoim najbliższym. Popularną praktyką staje się zapraszanie pracowników wraz z całymi rodzinami. Tym prostym zabiegiem tworzona jest doskonała, rodzinna atmosfera wśród kadry pracowniczej.

Podczas pikników uczestnicy zabawy korzystają z atrakcji w sposób dowolny, korzystają ze wszystkich atrakcji kiedy tylko maja na to ochotę. Każdy może skupić się jedynie na tych atrakcjach, które wydają mu się najciekawsze, pomijając te które nie wzbudziły jego zainteresowania.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów tworzymy również pikniki z elementem mobilizującym do zabawy. Podczas tego typu imprezy uczestnicy realizują plan zabawy według wcześniej sporządzonego harmonogramu. Zabieg ten ma na celu zachęcenie uczestników do wspólnej zabawy, przełamania ich nieśmiałości.

   
     

Organizujemy Pikniki dla firm:

   
     

1. Piknik piłkarski

   

piknik piłkarki

  Piknik, który opiera się głównie na atrakcjach piłkarskich, takich jak: dmuchane boiska, areny, siłomierze, czy mecze bubble soccer. Piknik piłkarski idealnie wkomponuje się w okres, w którym rozgrywane są Mistrzostwa Świata i Europy!      
     

2. Piknik wipe out

   

piknik wipe out

  Najbardziej widowisky i efektowny piknik! Wszystko to dzięki gigantycznym dmuchanym atrakcjom, na których możemy zorganizować konkursy i zabawy. Jest to na pewno esktremalna i bardzo widowiskowa forma rozrywki.      
     

3. Piknik militarny

   
Piknik militarny   Zabawa w wojsko pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pilnują dyscypliny podczas zabawy. Uczestnicy pikniku mają za zadanie współpracować ze sobą tak, aby ich grupa osiągnęła jak najlepszy rezultat.      
     

4. Piknik gladiatorów - Rzymska olimpiada

   

piknik gladiatorów - rzymska olimpiada

  Na specjalnie przygotowanych arenach zawodnicy podejmują wiele niebezpiecznych wyzwań. Próby jakie będą musieli realizować pomogą odnaleźć im ukrytego głęboko - starożytnego gladiatora.      
     

5. Urządzenia na pikniki

   
urządzenia na pikniki   Urządzenia takie jak: wytwornica baniek mydlanych, stanowisko do popcornu, czy wata cukrowa urozmaicą praktycznie każdą wybraną przez Państwa imprezę.       
     
W przypadku pytań prosimy o kontakt