Firmowy Piknik Piłkarski na Euro

   

Oferta obejmuje

 • kompleksową organizację imprezy,
 • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera,
 • zabawy i atrakcje w zależności od zamówienia,
 • hostessy, animatorzy prowadzący konkursy,
 • puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn i zawodników,
 • ubezpieczenie imprezy w firmie WARTA,
 • czas imprezy do 7h

Dlaczego warto

 • piknik piłkarski to atrakcja idealna na EURO 2012,
 • jest to nowość jeśli chodzi o pikniki firmowe,
 • wiele ciekawych i różnorodnych konkurencji,
 • dobra zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych,
 • sposób na integrację firmy, zespołu,
 • niezapomniane wrażenia

piknik piłkarski realizacje

Jak zamówić

Galeria - piknik pilkarski
Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

Piknik piłkarskiPiknik piłkarski to event, który opiera się głównie na atrakcjach piłkarskich.  Jest to wspaniała rozrywka zarówno dla najmłodszych uczestników, jak również osób dorosłych. Idea pikniku powstała ze względu na wysokie zainteresowanie atrakcjami futbolowymii  związanymi z odbywającymi się w przyszłym roku Mistrzostwami Świata w Rosji.

 
 
 

Na piknik piłkarski składają się następujące konkurencje:


1. Arena Xtreme

Największe dmuchane boisko wielofunkcyjne w Polsce. Arena ma ponad 15 metrów długości i aż 5 metrów wysokości, zbudowana jest z dwóch rozsuwanych paneli. Jednocześnie można na niej rozgrywać aż 5 atrakcji:

 

 • mega piłkarzyki – zawodnicy przyczepieni do poprzeczek, posiadają mozliwości poruszania sięjedynie w prawo i lewo dzięki współpracy partnerów z drużyny. Jednocześnie mecz może rozgrywać aż 20 uczestników – dwie dziesięcio osobowe drużyny.
 • piłkarzyki bungee – zawodnicy przyczepieni są do dmuchanych band Areny za pomocą sprężynujących linek. Odpowiednia długość linek bungee stwarza ograniczone pole manewru dla piłkarzy.
 • dwie bramki celnościowe – dwa odrębne panele Areny Extreme umożliwiają przeprowadzenie aż dwóch konkursów. Tym razem dostępu do bramki nie chroni bramkarz lecz narzucona na nią płachta z kilkoma otworami. Otwory  umiejscowione są na różnej wysokości, dzięki czemu różnicujemy poziom trudności. Cała zabawa polega na kopnięciu piłki i trafieniu do najlepiej punktowanej dziury. Punkty za trafienia są sumowane, a zawodnik z największą ich ilością wygrywa turniej,
 • konkurs rzutów karnych – zawodnik staje w odległości 11 metrów od bramki i wykonuje rzut karny. Bramkarz z przeciwnej drużyny ma za zadanie obronić strzał napastnika. Jak w prawdziwym meczu, wytypowani wcześniej zawodnicy oddają 5 strzałów. Wygrywa drużyna, która strzeli więcej goli przeciwnej drużynie,
 • mecz piłki nożnej – na Arenie można rozgrywać również nietypowe mecze futbolowe. Arena jest w całości ograniczona bandami i wysoką siatką, zatem piłka nie wyleci poza jej obszar. Nie ma więc autów, a bandy jak w piłce na hali można wykorzystywać do nietypowych akcji.

2. Mega piłkarzyki

Turniej gigantycznych piłkarzyków na dmuchanym boisku. 6 osobowe drużyny rywalizują ze sobą przyczepieni do specjalnych poprzecznych, które znacznie ograniczają ruchy. Wygrywa zespół, który strzeli więcej bramek przeciwnej drużynie.

3.    Trambambula - piłkarzyki stołowe

Turniej w trambambulę na kilky stołach. Atrakcja rozgrywana jest pod namiotem. Dwuosobowe drużyny rywalizują ze sobą w stołowe piłkarzyki.


4.   Bubble soccer

bubble soccerPo założeniu dmuchanego stroju można biegać, kiwać się, podawać oraz oddawać strzały na bramkę przeciwnika. Każdy ruch podczas zabawy staje się bardziej niezdarny, a każdy kontakt z przeciwnikiem lub zachwianie równowagi kończy się bezwładnym upadkiem i odbijaniem się od powierzchni boiska niczym dmuchana bańka mydlana.

5.    Siłomierz kopacz

konkurs polegający na jak najsilniejszym kopnięciu piłki w stronę bramki. Zawodnik podchodzi do ustawionej na ziemi piłki i strzela w kierunku dmuchanej bramki. Prędkość piłki mierzona jest przez specjalny radar, a następnie wynik pomiaru zapisywany jest przez naszego instruktora.

6. Turniej na mini boisku - turniej piłkarski dla dzieci i rodziców. Mecze rozgrywane są na specjalnie przygotowanych mini boiskach z małymi bramkami, a nad przebiegiem rozgrywek czuwają profesjonalni sędziowie z licencją PZPN.

8. Nożny bilard - poolball

nożny bilardWyjątkowe połączenie gry w bilard oraz piłki nożnej! Zasady gry w nożny bilard są zbliżone do tych panujących przy stole do bilarda, z tą różnicą, że zamiast kija bilardowego używamy własnych nóg. 
 

9. Siłomierz kopacz

konkurs polegający na jak najsilniejszym kopnięciu piłki w stronę bramki. Zawodnik podchodzi do ustawionej na ziemi piłki i strzela w kierunku dmuchanej bramki. Prędkość piłki mierzona jest przez specjalny radar, a następnie wynik pomiaru zapisywany jest przez naszego instruktora.

6. Turniej na mini boisku - turniej piłkarski dla dzieci i rodziców. Mecze rozgrywane są na specjalnie przygotowanych mini boiskach z małymi bramkami, a nad przebiegiem rozgrywek czuwają profesjonalni sędziowie z licencją PZPN.

8. Nożny bilard - poolball

A-Team

         

 

PAINTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.