Piknik Militarny - Sportowy Team Building z Militariami

   

Oferta obejmuje

Piknik Militarny

 • piknik trwający do 7h
 • kompleksową obsługę
 • montaż i demontaż sprzętu
 • animację zabawy
 • puchary dla najlepszych drużyn
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • nowy rodzaj pikniku
 • nietuzinkowa zabawa
 • ciekawe atrakcje
 • integruje zespół
 • uczy dyscyplinyGaleria

piknik piłkarski realizacje

Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
Piknik militarny   Piknik militarny skierowany jest zarówno dla firm, chcących zintegrować grupę, jak i dla szkół, które chcą zapewnić swoim uczniom niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Piknik odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pilnują dyscypliny podczas zabawy!    
     

Piknik Militarny może składać się z następujących atrakcji:

   
     

1. Dmuchany tor przeszkód

   
     
Boot Camp   Ogromne urządzenie, na którym ścigają się uczestnicy zabawy. Mają oni za zadanie pokonać wiele przeszkód, takich jak: wąskie tunele, sieć pajęczyn, rów z wodą, dmuchane przeszkody, mur i 5 metrową górę!    
     

2. Paintball leśny

   
     
Paintball leśny   Drużyny strzelają do siebie kulkami z farbą, przy użyciu specjalnych karabinów. Gry odbywają się w terenie leśnym, a gracze ubrani są w ochronne maskujące moro.    
     

3. Strzelnica

   
     
  Strzelanie z profesjonalnych wiatrówek i łuków do różnego rodzaju tarcz - kulochwytów, papierowych obrazków, metalowych kaczek, słomianych tarcz.    
     

4. Team Building

   
     
  Aktywny i kreatywny + sportowe i umysłowe zadania, między innymi: wyścigi, militarne tory przeszkód, zagadki do rozwiązania.    
     

5. Żyroskop

   
     
żyroskop   Dzięki unikatowemu urządzeniu możecie przekonać się, jak wygląda Wasza odporność na przeciążenia, jak dobrze orientujecie się w trójwymiarowej przestrzeni oraz na własnej skórze doświadczyć, co znaczy lot bezwładnościowy i przeciążenie 3G!      
     

6. Off Road

   
     
off road   Jazda terenowymi autami po bezdrożach, ciężkich terenach, trasach niedostępnych dla zwykłych samochodów. Na piknikach jazda jeepami odbywa się na przygotowanym ekstremalnym torze, bądź uczestnicy wyjeżdżają na określony czas poza obszar samej imprezy.    
      

Piknik łączy ze sobą elementy integracji, sportowego współzawodnictwa oraz pozwala wyłonić liderów grup, na których można liczyć i którzy są odpowiedzialni za własny team.

Uczestnicy pikniku, podczas wspólnych zabaw mają za zadanie współpracować ze sobą tak, aby ich grupa osiągnęła jak najlepszy rezultat - najlepszy czas, zdobyła największą ilość punktów.

Wyniki z poszczególnych atrakcji zapisywane są przez naszych instruktorów, którzy pod koniec pikniku wyłaniają zwycięską drużynę. Piknik ma charakter militarnego, sportowego współzawodnictwa i idealnie nadaje się na imprezę firmową, aktywną imprezę integracyjną lub atrakcję na „zielone szkoły” dla dzieci.

W przypaku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt