Piknik Gladiatorów - Rzymska olimpiada

   

Oferta obejmuje


Piknik gladiatorów - Rzymska Olimpiada

  • kompleksową organizację imprezy,
  • prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera,
  • zabawy i atrakcje w zależności od zamówienia,
  • hostessy, animatorzy prowadzący konkursy i zabawy,
  • ubezpieczenie imprezy w firmie WARTA,

Dlaczego warto

  • łączy elementy integracji zespołu z możliwością zaprezentowania firmy swoim najbliższym,  
  • wiele ciekawych i różnorodnych konkurencji,
  • piknikowa - rodzina atmosfera,
  • dobra zabawa głównie dla dorosłych,
  • niezapomniane wrażenia

Realizacje

Realizacje Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Piknik gladiatorówPiknik Gladiatorów to odpowiedź dla wszystkich fanów rzymskich olimpiad i dobrej zabawy. Na specjalnie przygotowanej arenie zawodnicy podejmą wiele niebezpiecznych wyzwań. 
 

Rzymska olimpiadaPróby jakie będą musieli realizować pomogą odnaleźć im ukrytego głęboko - starożytnego gladiatora. Liczne potyczki z przeciwnikami, niebezpieczne wyzwania stawiane przez rzymskiego Cesarza, pozwolą na integrację całego zespołu, dobra zabawę, ale także na aplauz i radość zgromadzonej na pikniku widowni.

Gladiatorzy imprezaPierwszego dnia igrzysk Cesarz zaprosi wszystkich gladiatorów do złożenia uroczystej przysięgi dotyczącej uczciwej oraz ambitnej walki, zakończonej donośnym okrzykiem AVE CEZAR. Każdy z gladiatorów, który złamie przysięgę zostanie potępiony ku przestrodze innych.

zmagania gladiatorów Po złożeniu przysięgi Cesarz dokona uroczystego otwarcia igrzysk i ku zadowoleniu zgromadzonego tłumu zaprosi do śmiertelnej rozgrywki, z której zwycięsko wyjdą tylko nieliczni. Tego samego dnia odbędą się pierwsze konkurencje.

Śmiałkowie staną do rywalizacji na podniebnym ringu. W kolejnych konkurencjach każdy z gladiatorów będzie mieć szansę do rewanżu na matach sumo oraz przy stołach do siłowania na rękę. 

walki sumoDrugiego dnia najdzielniejsi gladiatorzy podejmą rywalizację na torze boot camp, kuli demolce oraz śmiertelnej rozgrywce na bungee run King Kong.

bungee run King KongOstatniego dnia rzymskiej olimpiady gladiatorzy będą musieli wykazać się celnością strzałów na specjalnie przygotowanej strzelnicy.

Ostatniego dnia podczas uroczystego zamknięcia olimpiady Cesarz nagrodzi najdzielniejszych Gladiatorów. Czy dekoracji towarzyszyć będzie donośny okrzyk sławiący imperium rzymskie czy bunt jak za czasów Spartakusa, zależy tylko od Was?!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt