Paintball Speedball

   

Oferta obejmuje

Paintball Speedball

 • wynajem profesjonalnego pola (25 przeszkód + siatka ochronna)
 • kompleksowa obsługa imprezy (minimum 2 instruktorów)
 • wynajem kompletu sprzętu (maska, marker, butla z gazem)
 • wynajem specjalnego stroju
 • sędziowanie, szkolenie z zakresu BHP, nabijanie butli
 • środki czystości, tj. płyn do masek, papier
 • wynajem atrakcji na 8h wraz z obsługą 

Dlaczego warto

 • dynamiczna, ekscytująca i widowiskowa zabawa
 • doskonała propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne
 • zabawa, która integruje grupę
 • boisko można rozstawić praktycznie wszędzie
 • ze względu na szybkie rozgrywki i dużą liczbę uczestników grających jednocześnie, jest to atrakcja o dużej przepustowości
 • ekstremalna, ale bardzo bezpieczna zabawa

Realizacje

Realizacje Speedball

Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienisa.

SpeedballSpeedball - jest to dynamiczna odmiana paintballa, która przypomina zawody sportowe dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Uczestnicy zabawy nie ukrywają się jednak za drzewami i wzgórzami lecz walczą na specjalnym boisku.
 
 

Sportowy Speedball


Na polu o wielkości ok. 25x50 metrów, rozstawione są różnej wielkości i kształtów ogromne dmuchane figury, pomiędzy którymi biegają i chowają się uczestnicy zabawy. Dmuchane figury umieszczone są symetrycznie, tak aby obie drużyny miały równe szanse i odległości.

Drużyny grają do kilku zwycięstw, a celem gry jest wystrzelanie drużyny przeciwnej, bądź zdobycie flagi, która umieszczona jest na środku boiska. Rozgrywka jest bardzo szybka i dynamiczna, trwa nie więcej niż 5 minut. Podczas tych kilku minut zawodnicy muszą wykazać się zarówno sprawnością fizyczną, ale też taktyką.

Po każdej rozgrywce drużyny mają chwilę czasu na zmianę strategii i wyeliminowanie błędów, tak aby pokonać przeciwnika w następny starciu. Pole gry speedball otoczone jest specjalną siatką o długości 200 metrów i wysokości 2,5 metra. Siatka zapobiega wylatywaniu kulkom poza obszar boiska, dzięki czemu pozwala to widzom na bezpieczne oglądanie rozgrywek.

Do rozgrywek speedballowych używamy tego samego sprzętu co do gier paintballowych - leśnych. Jednak zamiast mundurów dostają Państwo od nas profesjonalne stroje firmy Empire, które używane są przez najlepszych graczy na świecie. Ubrania te posiadają wbudowane ochraniacze na łokcie, kolana oraz klatkę piersiową. Stroje są przewiewne, posiadają ściągacze, są różnych rozmiarów i kolorów.

Ze względu na to, iż podczas rozgrywek gracze strzelają do siebie z bliskiej odległości, używamy bardzo dobrej jakości kulek, które posiadają cienką skorupkę, która po uderzeniu bezboleśnie się rozpryskuje. 

Dodatkowo dla bezpieczeństwa,  przykręcamy ciśnienie markerów, tak aby prędkość wylotowa kulki była mniejsza, niż ma to miejsce w paintballu leśnym, gdzie kulka dolatuje nawet na odległość kilkudziesięciu metrów. Dzięki tym zabiegom oraz profesjonalnym strojom z ochraniaczami nie ma mowy o jakimkolwiek siniaku i bólu podczas zabawy.

Pozostałe oferty

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny, więcej ..

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru, więcej ...


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

NTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.