Paintball w lesie

   

Oferta obejmuje

Paintball leśny

 • kompleksową obsługę imprezy
 • wynajem kompletu sprzętu - mundur, maska, marker, butla z gazem

          

      

 • od 300 do 1000 kulek na osobę
 • szkolenie BHP, sędziowanie, nabijanie butli
 • dodatki, takie jak : flagi, nosze, tarcze, pirotechnika paintballowa
 • organizację grillapo imprezie
 • ławki, stoły oraz namiot cateringowy
 • środki czystości, tj. płyn do masek, papier
 • nieograniczony czas imprezy

Dlaczego warto

 • ciekawa gra militarna
 • oryginalnie spędzony czas w plenerze
 • zabawa dla każdego, bez względu na płeć czy wiek
 • różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna
 • integruje i poprawia komunikację w grupie
 • kreuje liderów drużyny
 • zabawa dla mniejszych i większych grup
 • atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną
 • jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji
 • po imprezie painballowej możliwość przygotowania grilla lub ogniska

Realizacje

Paintball w lesie - Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

Paintball leśnyRozgrywki paintballowe odbywają się w terenach leśnych, gdzie występują naturalne przeszkody terenowe, takie jak : drzewa, okopy, czy wzgórza. Gra w lesie jest najbardziej realistyczną formą walki z przeciwnikiem.

Paintball w lesiePaintball w lesie - Zasady


Uczestnicy imprezy "paintball leśny" podzieleni są przeważnie na dwie grupy  - podziału dokonują sami, bądź odbywa się on losowo.  Aby drużyny rozpoznawały się między sobą w gęstwinie lasu, zostają oznakowane kolorowymi taśmami przyklejanymi na ramionach oraz zakładają maski w dwóch kolorach. Wszystko po to, aby nie było problemów z rozpoznaniem przeciwnika podczas gry.

Nasz instruktor oprowadza uczestników zabawy po terenie, wyznacza granice zabawy oraz udziela wszelkich potrzebnych informacji. Wszystkie te działania mają pomóc uczestnikom gry sprawne poruszanie się po terenie tak aby mogli dokładne zaplanować strategię gry.

Każdy scenariusz rozpoczyna się i kończy sygnałem dźwiękowym – megafon, klakson. Po zakończeniu każdej rozgrywki, uczestnicy schodzą do strefy bezpiecznej, gdzie doładowują amunicję, czyszczą maski i mundury. Po chwili wracają na pole gry, gdzie czeka na nich kolejny ciekawy scenariusz.

Paintball leśny - Umundurowanie

Uczestnicy paintball w lesie ubrani są w mundury moro, które nie tylko chronią ich przed uderzeniem kulki, ale też pozwalają się dobrze zamaskować i ukryć w lesie. Jako nieliczni na rynku posiadamy mundury moro z kapturami, który chroni dodatkowo przed uderzeniem kulki w głowę.

Podczas gry używa się kulek z nieco grubszą skorupką, tak aby nie pękały one na krzakach, czy liściach drzew. Gra w paintball leśny przypomina podchody i grę militarną, gdzie uczestnicy dzielą się zadaniami na polu, ustalają taktykę oraz strategię rozgrywki.

Pozostałe oferty

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami, więcej ...

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru, więcej ...

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.