Paintball laserowy

   

Oferta obejmuje

Paintball laserowy

 • kompleksową organizację imprezy,
 • wynajem 12 kpl sprzętu - markery plus komputer
 • szkolenie i obsługę - przynajmniej 1 instruktor,

Dlaczego warto

 • nowość na rynku eventowym,
 • atrakcja nie ma wymagań terenowych,
 • proste i przejrzyste reguły,
 • idealna zabawa dla dzieci,
 • duża przepustowość konkurencji,
 • pełne bezpieczeństwo,

Pozostałe oferty

Paintball leśny 

 Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny, więcej ...
 
Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami, więcej ...

Realizacje

Realizacje Paintball laserowy
Galeria


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

 

paintball laserowy - strzelanie z laseraPaintball laserowy - jest to najnowocześniejsza odmiana paintballa, gdzie zawodnicy strzelają do siebie z laserowej broni, nie używając ochronnych masek, ubrań, ani kulek z farbą. Gry są  bardzo realistyczne, a po walce nie ma żadnych śladów.

Zasady gry, gdzie można grać

Strategia oraz taktyka gry w paintball laserowy, jest praktycznie taka sama jak w rozgrywkach paintballa leśnego, różni się jednak od niego następującymi rzeczami:

 • po trafieniu nie zostaje ślad farby
 • nie czujemy uderzenia kulki
 • uczestnicy grają bez masek i strojów ochronnych
 • w paintball laserowy można grać wszędziepaintball

Jak działa strzelanie z lasera

Uczestnicy dzięki bezprzewodowym nadajnikom podłączeni są do specjalnego systemu – komputera, który wychwytuje sygnały z markerów – karabinów, jeśli gracz zostanie trafiony. Gracz zostaje poinformowany o postrzale specjalnym sygnałem dźwiękowym. Pod koniec gry komputer zlicza trafienia wszystkich uczestników, wyłaniając w ten sposób zwycięzcę.

Do kogo skierowana jest nasza oferta

W grę mogą bawić się wszyscy,  gry można organizować zarówno lesie, na polu, boisku do speedballa,  jak i wewnątrz ośrodków czy hoteli. Jest to idealna zabawa dla dzieci, które boją się uderzenia prawdziwej kulki z farbą, lub są jeszcze zbyt małe aby móc pobawić się w tradycyjny paintball.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

NTBALL

 

Esencja” – po prawo obok zdjęcia

 

Paintball jest zabawą polegającą na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym.

 

Na imprezach paintballowych strzela się ze specjalnej broni – karabinów, zwanych markerami. Przeważnie gra się markerami pół automatycznymi, czyli takimi gdzie każde naciśnięcie spustu powoduje pojedynczy wystrzał kulki. Kulki do paintballa są różnej wielkości, grubości skorupki i koloru. Na grach używa się kulek przynajmniej w dwóch kolorach, tak aby nie było wątpliwości czy postrzelił nas wróg, czy gracz z naszej drużyny. Osoba, która podczas rozgrywki zostanie trafiona kulką i na której stroju zostanie ślad farby , jako „zabita” opuszcza teren gry.

Zawodnicy grający w paintball ubrani są w specjalne stroje (moro lub ubrania sportowe z ochraniaczami), które amortyzują uderzenie kulki, oraz w przypadku mora - pozwalają doskonale zamaskować się w lesie.

Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy grają w specjalnych maskach ochronnych, które posiadają specjalne atesty – nie pękają i są wytrzymałe na uderzenie kulki z bliskiej odległości. Dobrej jakości maska zbudowana jest z podwójnej termicznej szybki, która zapobiega jej parowaniu podczas biegania. Ma ona szeroki kąt widzenia – 260st, dzięki czemu nie mamy zbytnio ograniczonej widoczności.

Więcej o sprzęcie do paintballa dowiedzą się Państwo na naszej stronie :

www.paintball-sklep.pl .

Każda impreza paintballowa rozpoczyna się krótkim szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa obowiązujących na polu gry. Instruktor pokazuje jak działa broń, oprowadza uczestników po terenie, tłumaczy zasady gry i sędziuje. Sędziowanie polega na wykluczaniu zawodników, którzy mają widoczne ślady farby na ubraniu i nie zauważyli tego, bądź też nie chcieli się przyznać do trafienia. Sędziowie pilnują również bezpieczeństwa na polu gry, aby nikt nie zdejmował maski, żeby gracze nie strzelali do siebie ze zbyt bliskiej odległości i aby drużyny nie oszukiwały.

Całość imprezy paintballowej złożona jest z wielu pojedynczych scenariuszy, które trwają od 5 do 30 minut. Każdy scenariusz jest inny, dzięki czemu gry są ciekawe i urozmaicone.

W zależności od miejsca imprezy, terenu oraz ilości uczestników na naszych imprezach proponujemy między innymi następujące scenariusze:

- obrona bazy (jedna drużyna broni swojej bazy, druga próbuje ją zdobyć),

- zdobywanie flagi przeciwnika,

- ochrona prezydenta ( prezydent ma za zadanie dojść z punktu A do punktu B bez postrzału),

- atak na konwój (przemieszczający się konwój musi dojechać do wybranego miejsca),

- odbijanie jeńców (należy odbić jeńców z rąk terrorystów w określonym czasie)

oraz wiele oryginalnych rozgrywek z wykorzystaniem takich dodatków jak : nosze lekarskie, tarcze ochronne, flagi, itp.

Rozgrywkę paintballową w zależności od scenariusza gry wygrywa drużyna, która osiągnie wyznaczony cel – zdobędzie flagę, odbije jeńca, utrzyma najdłużej pozycję lub„zabije” prezydenta.

Aby podnieść adrenalinę zabawy, na naszych grach, dajemy do Państwa użytku pirotechnikę paintballową, w postaci świec i ekranów dymnych oraz granatów paintballowych.

 

W zabawie paintballowej liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie. Uczestnicy podzieleni na kilka drużyn, wybierają między sobą dowódcę, dzielą się zadaniami na polu walki. Paintball jest grą zespołową, która idealnie nadaje się na imprezy o charakterze integracyjnym.

 

DLACZEGO WARTO :

- jedna z najczęściej wynajmowanych atrakcji w plenerze

- różnorodność scenariuszy powoduje, że każda rozgrywka jest inna

- atrakcja wspomagająca integrację i poprawiająca komunikację w grupie

- gra w paintball kreuje liderów

- zabawa dla mniejszych i większych grup (do 100 uczestników grających jednocześnie)

- atrakcja dla dzieci i dorosłych , bez względu na płeć i sprawność fizyczną

 

Więcej informacji odnośnie paintballa znajdą Państwo na naszej stronie www.a-team.com.pl w całości poświęconej paintballowi.

 

 

 

 

 

 

OFERTA – po prawo

 

Paintball leśny

Gry paintballowe w lasach, opuszczonych budynkach, mające charakter militarny.

 

Speedball

Sportowa wersja paintballa, rozgrywana na specjalnym polu z dmuchanymi przeszkodami

 

Paintball laserowy

Nowoczesna forma paintballa, w której strzelamy do przeciwnika wiązką laseru.