Namiot Spider Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje

Namiot Spider Wynajem na Imprezy

  • wynajem namiotu na czas trwania imprezy
  • montaż oraz demontaż

Dlaczego warto

  • elegancki i vipowski charakter
  • idealnie nadaje się na imprezy plenerowe typu: pikniki, imprezy integracyjne, urodziny, komunie, etc.
  • namiot o dużej przestrzeni

Realizacje

Namiot Spider wynajem na ImprezyGaleria - Namiot Spider

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

namiot spider wynajem na imprezyWynajem namiotów na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, eventy firmowe, czy spotkania okolicznościowe to najnowsza gałąź naszej firmy. Podążając za rynkowymi trendami oraz wysokimi wymaganiami klientów tworzymy specjalną ofertę ekskluzywnych namiotów z serii Jehlan, znanej także jako Spider, czy Gwiazda. 

Namiot Spider

namioty na imprezy wynajem

Namiot Spider jest o wymiarach 12,2m na 21,3m i posiada trzy maszty. Po rozłożeniu, namiot zajmuje powierzchnię 221 m2. Powierzchnia swobodnego poruszania się gości, czyli taka gdzie wysokość sufitu jest powyżej 2m to blisko 110m2. Namiot w najwyższym punkcie osiąga 564cm. Namioty z serii Jehlan - Spider wyróżnia ilość wejść, których jest aż 12. 

wynajem namiotu Montaż odbywa się za pomocą specjalnych odciągów kotwionych do podłoża. Najczęściej wykorzystywane są do tego celu śledzie lub w wyjątkowych sytuacjach obciążniki wypełniane wodą, bądź piaskiem. Każdy z nich mocowany jest do ramienia namiotu. Metoda mocowania namiotu określana jest przed realizacją, a wpływ na nią ma przede wszystkim podłoże.

namiot gwiazda wynajem

Niezależnie od wyboru metody, montażu namiot jest ustabilizowany i zabezpieczony przed warunkami zewnętrznymi. W zależności od trudności terenowych montaż oraz demontaż nie powinien przekroczyć 2 godzin. Dodatkowym atutem namiotów typu Gwiazda jest możliwość mocowania oświetlenia do jego masztów. Zabiega ten zapewnia komfort podczas imprez odbywających się po zmroku. 


Zarówno dach i ściany Spidera uszyte są ze specjalnego, wodoszczelnego, trudnozapalnego materiału odpornego na ścieranie. Namioty typu Spider – Gwiazda to doskonały wybór na imprezy integracyjne, eventy oraz imprezy okolicznościowe, jak komunie, urodziny, czy wesela. 
Wykorzystanie namiotu Jehlan spowoduje, że nasze wydarzenie nabierze ekskluzywnego, niemal vipowskiego charakteru.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt