Miękka góra do skakania - Wynajem   

Oferta obejmuje


Miękka góra do skakania - Wynajem

  • wynajem urządzenia do 6 godzin
  • obsługę atrakcji
  • ubezpieczenie w firmie WARTA
  • montaż oraz demontaż urządzenia

Dlaczego warto

  • niezapomniane przeżycie dla dziecka, 
  • idealna atrakcja na kolonie i obozy dla dzieci
  • dzięki swoim gabarytom robi ogromne wrażenie na bawiących się uczestnikach,  jak i na osobach obserwujących zabawę 
  • w 100% bezpieczny dmuchaniec
  • atrakcja idealna na wszelkie dziecięce uroczystości: pikniki, urodziny, imprezy firmowe

Realizacje

Miękka góra do skakania realizacje


Galeria - miękka góra do skakania

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

miękka góra do skakaniaKto powiedział że miękka góra do skakania dla dzieci musi być nudna? Nasze urządzenie to idealne połączenie ogromnej poduchy do skakania ze stylistyką piłkarskiego stadionu.  Dmuchana poducha zamknięta jest przez okalające ją bandy, które przypominają trybuny piłkarskiego stadionu. 


góra piłkarska wynajem

Na szczycie dmuchanej góry do skakania znajduje się imitacja tablicy z wynikami oraz sztuczne reflektory. Ta wyjątkowa stylistyka nie tylko ma za zadanie zachęcać najmłodszych do udziału w zabawie ale również sprawiać, że zabawa staję się w 100% bezpieczna. 

dmuchana góra dla dzieci wynajem

Na rynku znaleźć można wiele miękkich gór do  skakania ale tylko nieliczne posiadają bandy zapobiegające wypadnięciu dziecka poza dmuchańca. Dzięki naszej górze do skakania nie musimy wybierać pomiędzy świetną zabawą, a bezpieczeństwem dziecka. 

wynajem dmuchana góra dla dzieci

Miękka góra do skakania to dmuchaniec o wymiarach 8 x 9m. Natomiast w najwyższym punkcie dmuchaniec sięga prawie 4 metrów. Łatwo więc sobie wyobrazić jak ogromną przestrzeń do zabawy oferuje nasza piłkarska miękka góra. 


Miękka góra do skakania to idealny wybór na eventy i pikniki z udziałem dzieci w wieku od 3 do nawet 12 lat. Poza walorami rozrywkowymi nasza miękka góra niesie ze sobą również walory estetyczne. Niesamowita rewia kolorów którą nasi projektanci przenieśli z fazy projektu do finalnego produktu z pewnością podniesie wartość i prestiż każdej imprezy.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Ateam