Dmuchany Zamek Klaun - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Dmuchany Zamek Klaun - Wynajem na Imprezy

 • montaż oraz demontaż
 • obsługę instruktora
 • ubezpieczenie OC
 • wynajem urządzenia do 6 godzin,

Dlaczego warto

 • nowość na rynku eventowym!
 • atrakcja idealna na wszelkie dziecięce uroczystości o tematyce cyrkowej
 • niezapomniane przeżycie dla dziecka,
 • wyzwala pozytywne emocje,

Realizacje

Dmuchany zamek klaun realizacjeJak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchany zamek klaunInteraktywny dmuchany zamek do skakania Klaun to z pewnością pierwsze tego typu urządzenie w Polsce! Nikt jeszcze nie połączył urządzenia typu refleksomierz Batak z dmuchanym zamkiem do skakania. 

 

Interaktywny Dmuchany Zamek Klaun

interaktywny zamek klaun wynajem na imprezyZamek do skakania Klaun to na pierwszy rzut oka zwykłe dmuchane urządzenie zamknięte w kwadracie o wymiarach podłogi  4 na 4 metry oraz wysokości w najwyższym punkcie 4m. Podłoga dmuchańca obudowana jest trzema ścianami, które udekorowane są rysunkmi wesołych klaunów wykonujących cyrkowe akrobacje. 

Całość dmuchańca uzupełniona jest kolorystyką, która przywołuje poczucie przebywania w cyrkowym namiocie. W ścianach dmuchanego zamku do skakania zamontowane są elektroniczne przyciski, które po włączeniu świecą w kolorach zielonym i czerwonym. 

dmuchaniec zamek klaunDzieci oprócz czerpania przyjemności z podskoków, fikołków,  mogą ponadto zbijać kolorowe  przyciski. Przyciski zaświecają się w sposób losowy, dzięki czemu dzieci reagują na pojawiające się światło spontanicznie. 

Dzieci mogą korzystać z dmuchanego, interaktywnego zamku Klaun w sposób tradycyjny lub wykreowany przez naszego animatora. System zapalających się na czerwono i zielono światełek połączony jest ze specjalną konsolą. Na konsoli nasz animator może zaprogramować odpowiedni do wieku i możliwości dzieci poziom trudności. 

zamek klaun cyrk wynajem

Najpopularniejszą formą zabawy na dmuchanym zamku Klaun jest rywalizacja dwójki bądź większej grupy dzieci. Uczestników dzielimy na dwa rywalizujące ze sobą zespoły, których zadaniem jest jak najszybsze zbijanie przycisków. Skąd dzieci wiedzą które przyciski zbijać, czy może mają zbijać każdy świecący się guzik?

Nasz instruktor przyporządkowuje kolory do drużyn i tak część dzieci uderzać będzie w zielone guziki, a druga grupa w czerwone. Nad poprawnością zliczania punktów czuwa komputer. Wynik pokazywany jest na bieżąco na dużych rozmiarów elektronicznym wyświetlaczu.

Cyrkowy zamek do skakania Klaun zapewnia nie tylko tradycyjną formę zabawy, płynącą z tego typu urządzeń ale także otwiera nowe interaktywne możliwości. Urządzenie typu refleksomierz Batak cieszy się nie słabnącą popularnością więc wierzymy, że i dzieci pokochają tę formę rozrywki.
Jeszcze nigdy zabawa na zamku do skakania nie była tak ekscytująca i to bez względu na wiek uczestników. Dzięki interaktywnym zastosowaniom, zamek do skakania Klaun to nie tylko urządzenie dedykowane na pikniki o tematyce cyrkowej.

Cyrkowy zamek Klaun to dmuchaniec, który stanowić będzie centralny punkt zabawy każdego eventu, pikniku czy imprezy okolicznościowej!

Zasady bezpieczeństwa:

 • zabawę dzieci nadzoruje zawsze osoba dorosła - instruktor
 • na zamek, dzieci wchodzą wejściem do tego przeznaczonym,
 • dzieci przed wejściem na urządzenie zdejmują buty oraz wyjmują z kieszeni wszelkie przedmioty,
 • na dmuchanym urządzeniu obowiązuje zakaz spożywania napojów oraz jedzenia,
 • w dmuchanym zamku może się bawić maksymalnie 6 dzieci, w zależności od wzrostu. O ilości uczestników zawsze decyduje instruktor sprawujący opiekę nad zabawą.

Warunki techniczne:

 • wymiary dmuchanej atrakcji : wys. 4,30m, szer. 4m, dł. 4m
 • stałe podłączenie do prądu – 2,0kW (230V)

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Ateam Event