Interaktywna Strzelnica - wynajem na imprezy

     

Oferta obejmuje

 • wynajem urządzenia do 6h
 • obsługę i animację zabawy
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy integracyjne
 • atrakcyjny wygląd
 • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
 • proste i przejrzyste zasady
 • wyzwala wiele pozytywnych emocji
 • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
 • brak wymagań terenowych - możliwość rozstawienia w hotelach, halach sportowych.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

interaktywna strzelnica - atrakcja do wynajęciaPoszukując dmuchanych nowości nie sposób skierować uwagi w stronę dmuchańców interaktywnych. W dobie komputeryzacji wszystkiego i wszechobecnej AI być może to właśnie do dmuchańców interaktywnych należeć będzie przyszłość?! Trudno oceniać to z dzisiejszej perspektywy ale nie można nie odnieść wrażenia, że dmuchańce interaktywne wzbudzają coraz większe zainteresowanie. 


interaktywna arena strzelnicza wynajem Od dawna szukaliśmy urządzenia, które wpisywałoby się w tematykę piknikową ale także było doskonałym wyborem na imprezy o charakterze sportowym i strzelniczym. W ten sposób wpadliśmy na pomysł - Air Shooting Challange czyli po prostu dmuchaną interaktywną strzelicę. Dmuchaniec utrzymany jest w naszych flagowych barwach, czerwono – czarnych. Jego wynajem będzie więc wizualnie spójny z pozostałymi atrakcjami z serii dla dorosłych. 

 

strzelnica wynajem na imprezyW ścianie dmuchańca znajduje się 10 otworów, w które wmontowane są ledowe światła-przyciski. Na froncie dmuchanej strzelnicy, po jej bokach, znajdują się jeszcze 2 światła LED. Światła połączone są za pomocą bluetooth-a z konsolą sterującą, dzięki której możemy wybrać tryb zabawy. Przyciski świecą się w dwóch kolorach: zielonym i czerwony. Kolory w zależności od gry symbolizują najczęściej przynależność do drużyny lub cel który musimy trafić.

Podstawową bronią w zabawie na dmuchanej strzelnicy jest łuk z gąbkową strzałą znany jako Archary Tag. Do ledowych przycisków możemy również strzelać za pomocą dziecięcych karabinów na gumowe naboje (Nerf). Na imprezach o charakterze piknikowym często wybieraną opcją jest również rzut piłką.

Zabawa ta z pewnością przypominać może stoiska znane z parków rozrywki czy wesołych miasteczek. Wynajem dmuchanej strzelnicy to strzał w dziesiątkę. Dmuchana strzelnica sprawdzi się na każdym pikniku o charakterze rodzinnym i sportowym. Udział w zabawie może wziąć każdy kto rzuci piłką dalej niż na 3 metry, a zabawa w rzut do ledowych światełek z pewnością zaangażuje całe rodziny.
Dmuchana strzelnica to jednak nie tylko doskonały wybór na pikniki i eventy sportowe. Air Shooting Challange może okazać się świetnym wyborem na imprezy firmowe i integracyjne. Nic tak bowiem nie pobudza ducha rywalizacji jak zabawa na strzelnicy. Tym bardziej jeśli będzie to zabawa w 100% bezpieczna. Myśląc o wynajmie dmuchanej strzelnicy nie można pozostać obojętnym na jej nowoczesny i interaktywny charakter. Nie wahaj się i wynajmij już dziś swoją interaktywną strzelnicę.


Wymiary:

 • Długość: 4,5m, szerokość 4,5m, wysokość 4m.
 • Dmuchawa: 1,1kw

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt