Wynajem Atrakcji na Imprezy Okolicznościowe


   

Oferta obejmuje

Wynajem Atrakcji na imprezy okolicznościowe

  • wynajem pakietu, bądź konkretnej ilości atrakcji
  • obsługę i animacje zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • ciekawe, niekonwencjonalne atrakcje
  • brak większych wymagań terenowych
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • wyzwalają wiele pozytywnych emocjiGaleria

piknik piłkarski realizacje

Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
imprezy okolicznosciowe  

Wesela, komunie, urodziny dziecka, czy inne imprezy okolicznościowe to bardzo ważne wydarzenia w naszym życiu. Warto przy okazji ich organizacji zadbać o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

   
     
W natłoku obowiązków dnia codziennego często zapominamy o wielu aspektach składających się na udaną imprezę okolicznościową. Brak czasu powoduje także, że nie śledzimy najnowszych trendów oraz możliwości jakie podpowiada nam branża eventowa. Niezależnie czy organizujemy wesele, komunię dziecka, czy urodziny warto pamiętać by uatrakcyjnić czas nie tylko dorosłym ale przede wszystkim najmłodszym gościom.    
     

Atrakcje na imprezy okolicznościowe:

   
     

1. Dmuchane atrakcje dla dzieci

   
dmuchane atrakcje dla dzieci  

W naszej ofercie znajdziecie wszystko czego zapragnie dziecięca wyobraźnia. Podskoki, ślizgi, fikołki i inne akrobacje staną się udziałem dzieci podczas zabaw na: dmuchanym zamku do skakania 2w1, ogromnej zjeżdżalni, zamku disco, placu zabaw jungla, basen z kulami wodnymi, carnival games, czy active center.

   
     

2.  Animacje dla dzieci

   
animacje dla dzieci  

Trudno sobie wyobrazić imprezę okolicznościową z udziałem dzieci bez dedykowanych dla nich animacji. Zabawy z naszymi animatorkami w kolorową chustę, malowanie buziek, skręcanie balonów to tylko niektóre z propozycji jakie znajdziecie w naszej ofercie.

   
     

3. Fotobudka

   
fotobudka wynajem   Hit ostatnich miesięcy. Nieodłączny element każdego wesela czy komunii. Atrakcja idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Kolorowe gadżety, wyjątkowe tła i zdjęcia w formacie „kliszy” drukowane chwilę po ich wykonaniu. Fotobudka to pamiątka na wiele lat.    
     

4. Urządzenia dla dzieci

   
atrakcje dla dzieci  

Wata cukrowa, popcorn, wytwornica baniek mydlanych, stół do trambambuli, tor jazdy z gokartami, czy cymbergaj to elementy które nierozerwalnie kojarzą się z imprezami okolicznościowymi organizowanymi dla dzieci. Każda z nich może stanowić centralny punkt zabawy, a także być uzupełnieniem większej całości, np. z udziałem dmuchanych zamków czy animacji. 

   
       

5. Pokaz ognia

   
pokaz ognia   Element, który bez wątpienia podnosi prestiż i charakter imprezy okolicznościowej. Taniec ognia do klimatycznej muzyki,  wykonany przez profesjonalnych instruktorów przeniesie Państwa gości w świat tajemniczy i ekskluzywny. Pokaz ognia to z pewnością wydarzenie, które na długo zapada w pamięci uczestników.     
       

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

Ateam