Wynajem Atrakcji na Imprezy Okolicznościowe


   

Oferta obejmuje

Wynajem Atrakcji na imprezy okolicznościowe

  • wynajem pakietu, bądź konkretnej ilości atrakcji
  • obsługę i animacje zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • ciekawe, niekonwencjonalne atrakcje
  • brak większych wymagań terenowych
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • wyzwalają wiele pozytywnych emocjiGaleria

piknik piłkarski realizacje

Realizacje

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
imprezy okolicznosciowe  

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny dziecka, czy inne przyjęcia okolicznościowe to bardzo ważne wydarzenia w naszym życiu. Warto przy okazji ich organizacji zadbać o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

   
     

W natłoku obowiązków dnia codziennego często zapominamy o wielu aspektach składających się na udaną imprezę okolicznościową. Brak czasu powoduje także, że nie śledzimy najnowszych trendów oraz możliwości jakie podpowiada nam branża eventowa. Niezależnie czy organizujemy wesele, garden party, komunię dziecka, czy urodziny warto pamiętać by uatrakcyjnić czas nie tylko dorosłym ale przede wszystkim najmłodszym gościom. Każda impreza okolicznościowa charakteryzuje się innymi założeniami. Warto przed rozpoczęciem organizowania imprezy odpowiedzieć sobie na pytanie do kogo ją kierujemy, kto ma być jej uczestnikami. Inaczej bowiem wyglądać będzie przygotowanie uroczystości gdzie głównymi bohaterami są najmłodsi, a inaczej gdzie wydarzenie organizowane jest dla dorosłych. Każdy organizator wie, że inaczej wygląda wynajem atrakcji na wesele a inaczej dobiera się atrakcje na komunie. To okoliczności często podpowiadają nam pomysły na wypełnienie przestrzeni wokół organizacji przyjęcia czy uroczystości.

   
     

Atrakcje na imprezy okolicznościowe:

   
     

1. Dmuchane atrakcje dla dzieci

   
dmuchane atrakcje dla dzieci  

Wynajem atrakcji dla dzieci to nierozerwalny element każdej komunii, urodziny czy popularnego garden party. W naszej ofercie znajdziecie wszystko czego zapragnie dziecięca wyobraźnia. Podskoki, ślizgi, fikołki i inne akrobacje staną się udziałem dzieci podczas zabaw na: dmuchanym zamku do skakania 2w1ogromnej zjeżdżalni, zamku disco, placu zabaw jungla, basen z kulami wodnymi, carnival games, kolekcji cyrkowej, kolekcji dżungla czy kolekcji dmuchańców Panda czy active center. Dmuchane atrakcje dla dzieci to must have każdego przyjęcia z udziałem najmłodszych. Organizujesz przyjęcie, imprezę dla najmłodszych? Zadzwoń do nas i pozostaw nam przygotowanie i zorganizowanie strefy dmuchańców.

   
     

2.  Animacje dla dzieci

   
animacje dla dzieci  

Trudno sobie wyobrazić imprezę okolicznościową oraz przyjęcie z udziałem dzieci bez dedykowanych dla nich animacji. Zabawy z naszymi animatorkami w kolorową chustę, malowanie buziek, skręcanie balonów, puszczanie baniek mydlanych, kreowane rekreacji to tylko niektóre z propozycji jakie znajdziecie w naszej ofercie. Jak przyjęcia dla najmniejszych to tylko z animacjami od Ateam Event!

   
     

3. Fotobudka

   
fotobudka wynajem  

Hit ostatnich lat. Wynajem fotobudki to nieodłączny element każdego wesela czy komunii. Trudno sobie wyobrazić zorganizowanie imprezy okolicznościowej bez tego urządzenia. Atrakcja idealna zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Kolorowe gadżety, wyjątkowe tła i zdjęcia w formacie „kliszy” drukowane chwilę po ich wykonaniu. Zdjęcia z naszej fotobudki to pamiątka na wiele lat. Fotobudka na wesele a może na poprawiny czy inne uroczystości? Zadzwoń do nas!

   
     

4. Urządzenia dla dzieci

   
atrakcje dla dzieci  

Wata cukrowa, popcorn, wytwornica baniek mydlanych, stół do trambambuli, tor jazdy z gokartami, gry arcade, czy cymbergaj to elementy które nierozerwalnie kojarzą się z imprezami okolicznościowymi organizowanymi dla dzieci. Każda z nich może stanowić centralny punkt zabawy, a także być uzupełnieniem większej całości, np. z udziałem dmuchanych zamków czy animacji. Przyjęcia okolicznościowe z udziałem najmłodszych wymagają do organizatora wielu pomysłów i kreatywności. Nasze urządzenia sprawią, że organizowane przez Was przyjęcia wypełnią się pozytywnymi emocjami.

   
       

5. Pokaz ognia

   
pokaz ognia  

Element, który bez wątpienia podnosi prestiż i charakter imprezy okolicznościowej. Taniec ognia do klimatycznej muzyki,  wykonany przez profesjonalnych instruktorów przeniesie Państwa gości w świat tajemniczy i ekskluzywny. Pokaz ognia to z pewnością wydarzenie, które na długo zapada w pamięci uczestników. Przy wyborze pokazu ognia na imprezy okolicznościowe i inne imprezy jak konferencje warto pamiętać by te trwały do późnych godzin wieczornych.

 
   
       

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

 

Ateam