Imprezy integracyjne - Organizacja Imprez Integracyjnych

   Imprezy integracyjne 

 • wynajem na określony czas
 • w przypadku jeepów quadów, do wyboru : opcja prowadzenia auta, bądź w roli pasażera
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

 • imprezy o tej tematyce pozwalają zapoznać się z nowymi rodzajami pojazdów
 • stajemy się bogatsi o nowe doświadczenie
 • doskonała forma integracji zespołu
 • dostarcza sporą dawkę adrenaliny i niezapomnianych przeżyćGaleria imprezy integracyjneImprezy Integracyjne Realizacje

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia

     
imprezy integracyjne  

Bardzo ważnym elementem funkcjonowania każdej firmy, są kontakty między pracownikami. Ich wynikiem jest atmosfera w pracy. Ta z kolei w sposób znaczący przekłada się na jakość pracy oraz co najważniejsze na realizację celów przedsiębiorstwa.

   
     
Doskonałym pomysłem na zbudowanie pozytywnej atmosfery lub na jej poprawę są właśnie imprezy integracyjne. Wartością dodaną wynikającą z udanie przeprowadzonego spotkania firmowego są także zgranie zespołu, poznanie atutów, ale także słabości zarówno swoich, jak i kolegów z otoczenia.

Bez wątpienia przy wyliczaniu plusów płynących z organizacji imprez integracyjnych należy również pamiętać o zwiększeniu motywacji do działania pracowników oraz o pozytywnych wrażeniach, które wymieniane będą na firmowych korytarzach jeszcze długi czas po zakończeniu imprezy. Wszystkie te elementy składają się na podniesienie jakości pracy, ale także poczucie każdego pracownika o stanowieniu ważnego elementu w firmowej hierarchii. 

Doceniony i zmotywowany pracownik, funkcjonujący w sprzyjającej atmosferze to ponad połowa sukcesu zarówno małych, jak i dużych firm, czy korporacji. Reasumując imprezy integracyjne to doskonałe narzędzie w rękach pracodawcy, które użyte w odpowiedni sposób przełożą się na przyszłe wyniki przedsiębiorstwa.
   
     

1. Team Building

   
     
teambuilding   Budowanie zespołu poprzez różnego rodzaju formę integracji. Team building to rodzaj odpowiednio dobranych gier i zajęć, które mobilizują grupę do wspólnej pracy. Uczestnicy mają na celu wspólnymi siłami pokonać daną przeszkodę, zaliczyć zadanie, czy rozwiązać problem.    
     

2. Paintball

   
     
Paintball   Zabawa polegająca na strzelaniu kulkami z farbą do przeciwnika. „Strzelanie z farby” odbywa się w lasach, opuszczonych budynkach lub na specjalnym polu paintballowym. W zabawie liczy się przede wszystkim : taktyka, plan działania i komunikacja w drużynie.     
     

3. Gry Scenariuszowe

   
     
gry scenariuszowe dla firm   Jjedne z najatrakcyjniejszych i porywających form integracji. Jak już sama nazwa wskazuje zabawa spięta jest w ramy opisane w pewien scenariusz. Grę możemy osadzić w dowolnie przez nas wybranej rzeczywistości.    
     

4. Szkolenia integracyjne

   
     
szkolenia integracyjne dla firm   Przekonaj się, że szkolenia nie muszą być nudne! Przeprowadzane w formie warsztatowej zajęcia oferowane przez naszą firmę stanowią atrakcyjne połączenie nauki i zabawy, praktyczności i rozrywki.     
     

5. CSR

   
     
Społeczna odpowiedzialność biznesu - CSR - Corporate Social Responsibility - Ateam Event Łódź   CSR - która polega na świadomym, zrównoważonym zarządzaniu przedsiębiorstwem - zorientowanym nie tylko na zysk finansowy firmy, ale także uwzględniający potrzeby i wymagania szeroko pojętych interesów społecznych i ekonomicznych.    
     

Do kogo są kierowane imprezy?

   
     
Wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, eventy oraz spotkania firmowe dedykowane są wszystkim firmom, które z troską odnoszą się do rozwoju oraz zadowolenia swoich pracowników. W spotkaniach takich, mogą wziąć udział wszyscy pracownicy zainteresowani budową dobrej atmosfery oraz relacji w pracy. Coraz częściej na imprezy integracyjne zapraszani są pracownicy wraz z rodzinami. Zabieg ten pozwala na zapoznanie się ze środowiskiem pracy członka rodziny, a także pogłębienie tożsamości z firmą.    
     

Jak zorganizować udaną imprezę integracyjną

   
     
Przy planowaniu imprezy integracyjnej należy pamiętać by jej organizację powierzyć firmie sprawdzonej, o ugruntowanej pozycji, za którą stoją rekomendacje wcześniejszych klientów. Powierzenie odpowiedzialności za realizację eventu przypadkowej agencji może skutkować efektami odwrotnymi do zamierzonych. Agencja eventowa po przeprowadzeniu wywiadu oraz zbadaniu potrzeb zaproponuje scenariusze imprezy, które powinny zaspokoić Państwa oczekiwania.    
     

Cechy naszej agencji eventowej:

   
 • indywidualne podejście do klienta,
 • umiejętność zbadania jego potrzeb,
 • zgrany zespół pracowników. Pamiętajmy bowiem, że agencja eventowa odpowiedzialna jest nie tylko za projekt spotkania ale także za jego realizację. Pracownicy oddelegowani do realizacji tej części zadania są bezpośrednio odpowiedzialni za odbiór eventu przez jego uczestników. Dobrą agencję eventową wyróżniają przede wszystkim ludzie, pomysły oraz ich realizacja. 
 • doświadczenie,
 • referencje,
 • sprzęt z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa, 
 • znajomość rynku hotelarskiego oraz gastronomicznego,
 • ubezpieczenie.
   

Etapy organizacji imprez

   
     
 1. Kontakt. Klient kontaktuje się z naszą agencją telefonicznie bądź mailowo, za pomocą specjalnego formularza zamieszczonego na stronie internetowej bądź bezpośrednio.
 2. Analiza potrzeb oraz oczekiwań. Nasi managerowie podczas spotkania rozpoznają Państwa potrzeby i oczekiwania w związku z planowanym eventem.
 3. Oferta – scenariusze imprezy. Następuje proces przygotowania wstępnej oferty, którą Klient weryfikuje, aż do momentu ostatecznej akceptacji.
 4. Umowa. Podpisanie umowy na zorganizowanie imprezy integracyjnej.
 5. Realizacja. Realizacja eventu zgodnie ze wszystkimi wytycznymi i wcześniejszymi ustaleniami.
   
     

Dlaczego My

   
 • Ponieważ stoi za nami wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały zespół managerów oraz animatorów odpowiedzialnych za realizację eventu.
 • Ponieważ każdy nowy rok to nowe doświadczenia i pomysły. Ciągły rozwój naszej firmy gwarantuje, że każda impreza integracyjna jest inna i nietuzinkowa.
 • Ponieważ 90% atrakcji zamieszczonych w ofercie jest naszą własnością.
 • Ponieważ na przestrzeni lat zbudowaliśmy bazę zaufanych podwykonawców świadczących dla nas usługi z zakresu cateringu, hotelarstwa oraz nietuzinkowych, często ekstremalnych atrakcji. Każdy z podwykonawców z którym współpracujemy to sprawdzony i rzetelny partner za którego działania i usługi bierzemy 100% odpowiedzialności.
 • Ponieważ powierzając realizację imprezy integracyjnej firmie A-team Event otrzymujecie Państwo 100% satysfakcji oraz gwarancję najwyższej jakości usług.
 • Ponieważ organizacja spotkania firmowego nie powinna być celem samym w sobie. Celem powinny być efekty, a te pozytywne - jest w stanie zapewnić jedynie sprawdzona i doświadczona agencja. W innym przypadku jest to kwestia loterii…
   
 Imprezy Integracyjne Ateam Event