Hit the green - wynajem na imprezy

     

Oferta obejmuje

  • wynajem urządzenia do 6h
  • obsługę i animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy integracyjne
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • proste i przejrzyste zasady
  • wyzwala wiele pozytywnych emocji
  • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
  • brak wymagań terenowych - możliwość rozstawienia w hotelach, halach sportowych.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

hit the green - atrakcja do wynajęciaAtrakcje eventowe dokonujące pomiaru refleksu cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlatego po siłomierzu bataku, czy Catch the light przyszła pora na poszerzenie naszej oferty o zupełną nowość na rynku - urządzenie Hit the Green, inaczej zwane również MMA test your Speed. Urządzenie idealnie sprawdzi się na imprezach organizowanych w plenerze ale także tych organizowanych indoor.Z uwagi na swój niepowtarzalny wygląd z pewnością stanie się centralnym punktem każdego wydarzenia, bez względu na jego charakter.

hit the green wynajem Hit the Green czy inaczej MMA atak  test your speed, to  urządzenie z rodziny atrakcji przeznaczonych do sprawdzania szybkości reakcji. Siłomierz Hit the Green to uniwersalne urządzenie,  które sprawdzi się praktycznie na każdej imprezie. Czy to na imprezie integracyjnej, szkoleniu, konferencji, czy na targach -  każdy chętnie zmierzy swoje siły w atrakcji Hit the Green MMA test your speed. 

 

hit the green wynajem na imprezyInstruktor uruchamia maszynę i zaprasza uczestników do udziału w zabawie. Do rywalizacji na maszynie podchodzimy indywidualnie. Instruktor włącza program – czas zabawy oraz szybkość reakcji jest taka sama dla każdego gracza. Zadaniem zawodnika jest uderzanie rękoma oraz nogami w zaświecające się na zielono „talerze”. Maszyna posiada cztery górne „talerze” do uderzeń rękoma oraz jeden „worek” do uderzeń nogami. Każdy poprawnie wyprowadzony cios nagradzany jest punktem. Oczywiście im więcej poprawnych trafień tym wyższą ilość punktów wskaże maszyna na wyświetlaczu.  Bez wątpienia wyświetlony wynik to najbardziej emocjonujący moment zabawy, w szczególności gdy w grze bierze udział większa ilość zawodników. 

W rozgrywce na urządzeniu Hit the Green – MMA test your Speed mogą brać udział wszyscy - bez rozróżnienia na wiek czy płeć. Jedynym warunkiem jest dosięgnięcie do podświetlających się celów bokserskich. Pamiętajcie że w tej zabawie nie liczy się siła ale precyzja i przede wszystkim szybkość reakcji.
Hit the Green to urządzenie, które charakteryzuje się dużą przepustowością. Nie jest to bez znaczenia, szczególnie w sytuacji kiedy będzie to najpopularniejsze urządzenie na organizowanym przez Ciebie evencie.W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt