Fotografowanie imprez

   

Oferta obejmuje


Zdjęcia na imprezach

  • konsultacje z fotografem dotyczące oczekiwanych efektów sesji
  • wykonanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • obróbkę graficzną wybranych zdjęć
  • zgranie zdjęć na płytę DVD
  • stworzenie i publikacja internetowej galerii

Dlaczego warto

  • idelana pamiątka z ważnych wydarzeń
  • uwiecznione wspaniałe wspomnienia
  • usługa wykonywana przez profesjonalistę

Realizacje

Fotografowanie imprez

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

fotografowanie imprezFotografowanie imprez - w dzisiejszych czasach prawie każda mniej lub bardziej prestiżowa impreza wymaga obecności fotografa. Usługa w zakresie szeroko pojętej fotografii eventowej i reportażowej, którą przygotowaliśmy ma na celu wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom.

Fotografowanie imprez

zdjęcia na imprezach

Artystycznym okiem wykonujemy zdjęcia na imprezach, dokumentujemy różnego typu wydarzenia eventowe, nie tylko te organizowane przez nas, ale również różnego rodzaju imprezy sportowe, koncerty, targi konferencje i kongresy.

W tym celu proponujemy profesjonalnego fotografa, który w tym zakresie posiada bardzo duże doświadczenie oraz dysponuje wysokiej klasy sprzętem. Wykonanie zdjęć na najwyższym możliwym poziomie traktowane jest przez niego jako punkt honoru. Jego zmagania z zatrzymaniem tych najważniejszych chwil okiem obiektywu mogą Państwo również obejrzeć w zakładce galeria.

Zdjęcia na imprezach

Swoje usługi polecamy zarówno Klientom indywidualnym jak i firmom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się trafić w Państwa potrzeby dbając jednocześnie o najwyższe standardy i jakość obsługi. Bez względu na to czy miejscem, którym planujecie swój event jest Warszawa, Londyn czy Paryż - zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia na specjalne życzenie poddane są obróbce graficznej i retuszowi. Przekazujemy je Państwu na płytach DVD. Dla bardziej niecierpliwych i wymagających klientów zdjęcia publikujemy w internecie pod unikatowym adresem, który zna jedynie jego odbiorca. Ogromną zaleta tego rozwiązania jest niemalże natychmiastowa dostępność zrealizowanej fotorelacji dla bardzo szerokiego, niemalże nieograniczonego grona odbiorców.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt