Eliminator - Wipe out wynajem

   

Oferta obejmuje

Eliminator - Wipe out
wynajem

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
  • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju zabaw i konkursów
  • atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych
  • nowość na rynku eventowym!
  • przepustowa atrakcja
  • brak wymagać terenowych, można ją rozstawić w plenerze, jak i halach sportowych, czy większych salach konferencyjnych

Realizacje

Eliminator - Realizacje


Jak zamówić

Galeria - eliminator

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

eliminatorEliminator, zwany również last one standing (w UK), bądź meltdown (w USA) - to jedno z najpopularniejszych  urządzeń dmuchanych na świecie. W Polsce jest tylko kilka takich urządzeń! Eliminator to dmuchana atrakcja, która szturmem zdobywa rynek imprez integracyjnych oraz pikników. Uczestnicy biorący udział w zabawie walczą nie tylko z przeciwnikami ale przede wszystkim z samymi sobą.

Eliminator - Wipe out

eliminator na imprezy wynajem

Na dmuchanej poduszce o wymiarach 8x8m rozmieszczonych jest 8 stanowisk w formie podestów. Stanowiska przypisane są do kolejnych uczestników zabawy. Podesty o średnicy 50cm każdy, są integralną częścią poduszki i wyrastają nad jej powierzchnię. Zabieg ten stanowi dodatkowe utrudnienie w próbie utrzymania równowagi.

Eliminator wynajemW centralnym punkcie eliminatora umieszczona jest specjalna platforma, do której przymocowane są dwie poziome gąbczaste belki. Belki umieszczone są na dwóch wysokościach, co sprawia konieczność wykonania zarówno podskoków, jak i skłonów w celu uniknięcia uderzenia. Platforma sterowana jest za pomocą specjalnej konsoli. W jej oprogramowaniu można znaleźć opcje automatyczną oraz sterowanie ręczne o kilku poziomach trudności. Platforma porusza się po kole w każdym kierunku. W przypadku sterowania automatycznego wybór kierunku jest losowy. Natomiast za opcję sterowania ręcznego odpowiedzialny jest nasz instruktor. Jego rolą jest dostosowanie prędkości oraz poziomu trudności do uczestników biorących udział w rozgrywce.

Eliminator - wipe out

last one standing

Nasz eliminator to doskonała zabawa zarówno dla dorosłych, jak i nieco starszych dzieci.
Jest to doskonały wybór na imprezy firmowe i rodzinne pikniki. Zabawa na eliminatorze to gwarancja radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt