Profesjonalna Organizacja Dyskotek

   

Oferta obejmuje

  • wynajem DJ-a na 8h
  • profesjonalny sprzęt grający w postaci konsoli, głośników, świateł i mikrofonu
  • w zależności od pakietu – dodatkowy sprzęt w postaci rzutników, zestawu do karaoke, wytwornic dymu i baniek

Dlaczego warto

  • doskonale integruje grupę
  • świetna zabawa
  • idealny pomysł na zakończenie imprezy
  • dyskoteka prowadzona jest przez profesjonalnego Dj-a, który dzięki swojemu doświadczeniu zachęci i rozbawi każdą grupę
  • ciekawa oprawa - dymy, światła

Realizacje


Jak zamówić

Galeria - dyskoteki

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

 

Dyskoteka to zabawa przy muzyce puszczanej przez profesjonalnego Dj-a. Dyskoteka to połączenie tańców, śpiewów i specjalnych konkursów dla uczestników imprezy.

Po całym dniu zmagań w plenerze proponujemy zabawę przy muzyce, bez rywalizacji i współzawodnictwa. Dyskotekę możemy zorganizować wszędzie - w namiocie, na scenie lub w sali konferencyjnej. Dyskoteka na imprezach integracyjnych prowadzona jest przez profesjonalnego Dj-a, grającego na co dzień w łódzkich klubach i dyskotekach.

Na miejsce imprezy przywozimy profesjonalny sprzęt – konsole muzyczną, wzmacniacze, kolumny, światła i mikrofony. Możemy również zorganizować zabawę w bańkach mydlanych lub dymie. W zależności od charakteru imprezy i bawiących się uczestników, Dj zachęca i porywa do tańca oraz różnych konkursów. Nasz Dj prowadzi i animuje całą zabawę, oczywiście przy Państwa pomocy.

Zabawa odbywa się przy dobrej i urozmaiconej muzyce, która zawsze dopasowana jest do wieku i preferencji uczestników imprezy. Możemy bawić się zarówno przy kawałkach z lat 80-tych lub najnowszych radiowych hitach. DJ puszcza muzykę, która Państwou najbardziej odpowiada i przy której najlepiej się bawicie.

Dyskoteka jest doskonałym pomysłem na zakończenie imprezy integracyjnej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

A-Team