Dmuchany Zamek Dyskoteka - Wynajem   

Oferta obejmuje

Dmuchany zamek dyskoteka wynajem na imprezy

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • efektowna atrakcja przyciągająca dzieci
  • niezapomniane przeżycie dla dzieci
  • funkcjonalność atracji - zamek do skakania z dykosteką 2w1
  • zupełna nowość na rynku
  • atrakcja na każdy event z udziałem dzieci: komunie, urodziny, pikniki

Realizacje

RealizacjeGaleria dmuchany zamek dyskoteka

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

zamek dyskotekaZupełna nowość na rynku atrakcji dla dzieci. Dmuchany zamek dyskoteka to coś na co czekały wszystkie dzieci w wieku od 3 lat. Ograniczenie wiekowe? Według nas podczas zabawy w dmuchanym zamku dyskoteka zapomina się o ograniczeniach.  Rodzice także mogą poczuć się jak dzieci przy wspólnej zabawie do muzyki z Pana Kleksa, czy Fasolek.  

Dmuchany Zamek dyskoteka

zamek dyskoteka wynajem

Dmuchany zamek dyskoteka to specjalnie zaprojektowany dmuchaniec, który z zewnątrz przypomina stylem najlepsze kluby disco. Rewia kolorów, otaczająca kopułę dmuchanego urządzenia oraz dwie rysunkowe postaci zachęcają do zajrzenia do środka. Wnętrze dmuchanego zamku wykonane jest z jednolitego ciemnego materiału, który nadaje niesamowitej atmosfery. Na szczycie kopuły zamontowana jest specjalna kula. 

dmuchany zamek dyskotekaKula wykonana jest z wielu kolorowych szkiełek które rozświetlają wnętrze. Dzieci mają wrażenie, że dyskotekowe pląsy połączone są z wizytą w …planetarium ;) Na jednej ze ścian dmuchanego zamku dyskoteki zamieszczony jest głośnik z którego płynie muzyka. Aby dźwięk nie wydostawał się na zewnątrz dmuchańca, możemy w każdym momencie opuścić płachtę – drzwi. Dzięki temu muzyka nie będzie się rozchodziła, co za tym idzie - rodzice nie będą słyszeli hałasu płynącego z wewnątrz dyskoteki.

dmuchany zamek wynajem na imprezyNasze przedszkolanki dobrały repertuar specjalnie dla najmłodszych. Fasolki, Pan Kleks i wiele innych hitów wprawi dziecięce stopy w ruch. Oczywiście podłoga w naszym zamku jest dmuchana co sprawia, że zabawa jest podwójnie atrakcyjna, bo dzieci mogą skakać i robić fikołki. Dmuchany zamek dyskoteka to idealna atrakcja dla dzieci z każdym wieku. Połączenie dmuchanej podłogi, dyskotekowego wnętrza oraz muzyki musi wywołać efekt „wow” i szczęście na twarzach najmłodszych. 

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby z zabawy na naszym wyjątkowym zamku dyskotece skorzystali również dorośli. W końcu w każdym z nas drzemie małe dziecko.

 

Specyfikacja techniczna:
Wysokość - 4,5m
Długość - 5,5m
Szerokość - 4,5m

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt