Dmuchany tor samochodowy - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Tor samochodowy - Wynajem na Imprezy

  • montaż oraz demontaż
  • obsługę instruktora
  • wynajem urządzenia do 6 godzin,

Dlaczego warto

  • atrakcja idealna na wszelkie dziecięce uroczystości
  • niezapomniane przeżycie dla dziecka,
  • wyzwala pozytywne emocje,

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchany tor wyścigowy dla autChcielibyście wynająć gokarty na pedały, auta radio control lub auta akumulatorowe ale nie macie pomysłu jak zagospodarować przestrzeń do bezpiecznych wyścigów!? A może nie zadowala Was propozycja toru zbudowanego z opon i beczek olejowych? Wychodząc naprzeciw tym problemom ale również sugestiom i oczekiwanium naszych klientów, zaprojektowaliśmy specjalny dmuchany tor wyścigowy. 


Dmuchany tor dla aut na imprezy

tor dla aut na imprezyDmuchany tor wyścigowy sprawdzi się znakomicie podczas organizacji zabaw takich jak: gokarty na pedały, auta radio control, a także auta akumulatorowe. Nasz tor samochodowy to dmuchaniec o dość dużych rozmiarach - każdy z jego boków ma ponad 13,5m. Wysokość łuków to ponad 3m dzięki czemu na pewno nie zginie wśród innych dmuchańców na pikniku. Specjalny system zakrętów stworzony z dmuchanych band pozwala na organizowanie ciekawych zawodów dla dzieci.

 

dmuchany tor wyścigowy dla dzieci

Z pewnością nie będzie to zwykła przejażdżka samochodzikiem bez emocji i zabawy. Każda banda jest dmuchana co sprawia, że wyścigi niezależnie od wyboru pojazdów są w 100% bezpieczne. Bezpośrednio na tor wyścigowy prowadzi jedna brama wjazdowa co sprawia, że zabawa staje się bezkolizyjna. Dziecko, które zjeżdża z toru nie blokuje ruchu pozostałym uczestnikom zabawy. Dmuchany tor wyścigowy może być wykorzystywany do indywidualnych przejażdżek lub mogą na nim być organizowane bezpośrednie wyścigi lub przejazdy na czas. Nasi instruktorzy na pewno dobiorą odpowiedni scenariusz do założeń pikniku. Dmuchany tor samochodowy jest urządzeniem które będzie uzupełnieniem pikniku motoryzacyjnego z udziałem dzieci. Dedykowany jest w szczególności na wszelkiego rodzaju kinderbale oraz pikniki i festyny z udziałem najmłodszych.

Warunki techniczne:

  • wymiary dmuchanej atrakcji : 14x14m, wysokość 3m.
  • stałe podłączenie do prądu – 1,1kW (230V)

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Ateam Event