Tor do curlingu - wynajem na imprezy

     

Oferta obejmuje

  • wynajem urządzenia do 6h
  • obsługę i animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy integracyjne
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • proste i przejrzyste zasady
  • wyzwala wiele pozytywnych emocji
  • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
  • brak wymagań terenowych - możliwość rozstawienia w hotelach, halach sportowych.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

tor do curlingu - atrakcja do wynajęciaCurling to gra zespołowa o charakterze precyzyjnym. Wymaga od zawodników dużego skupienia, koordynacji i wbrew pozorom - komunikacji oraz współpracy.   W oryginalnych warunkach curling rozgrywany jest na prostokątnej tafli lodu. W rywalizacji biorą udział dwie drużyny liczące po 4 zawodników. Do gry w curling używa się kamieni, które są wypuszczane na lodzie w kierunku celu zwanego „domem” znajdującego się po drugiej stronie toru.


dmuchany tor do curlingu wynajem Zawodnik wypuszcza kamień w odpowiedniej strefie, po czym jego kierunek i wytracanie prędkości kontroluje partner z drużyny za pomocą specjalnej „szczotki”. Wygrywa ta drużyna, której kamień znajduje się bliżej środka, tzw. domu. W dużej mierze gra, zabawa w curling polega na tym, że drużyny mogą wybijać kamienie swoich przeciwników gdy te znajdują się zbyt blisko domu.  

 

tor curling wynajem na imprezyNasza dmuchana wersja toru do curlingu to dmuchaniec o wymiarach 8,5m x 3 metry. Kolorystyka przypomina oryginalne tafle lodu. Podłoga wypełniona specjalną pianką jest biała z wyrysowanymi strefami do rzutu, szczotkowania oraz z domem. Całość zamknięta jest błękitną dmuchaną bandą która sprawia, że kamień nie może opuścić pola gry. Zawodnicy biorący udział w zabawie na dmuchanym curlingu dzieleni są na dwa rywalizujące ze sobą zespoły.

Podczas każdego rzutu kamieniem w grze bierze udział dwóch graczy. Pierwszy odpowiedzialny jest za precyzyjne wypuszczenie kamienia na tor. Drugi za pomocą mopa koryguje tor ślizgu i prędkość kamienia tak by ten znalazł się jak najbliżej domu lub wybił z jego obrębu kamień przeciwnika. Zabawa na dmuchanym curlingu to nowość na polskim rynku eventowym. Gra w curling popularna jest najbardziej w Szkocji i całej Wielkiej Brytanii a także w Kanadzie i krajach Skandynawskich. Do Polski powoli wkracza moda na zabawę w tę wyjątkowo emocjonująca dyscyplinę.

Gra w dmuchany curling to wspaniała zabawa ale też doskonała forma integracji  Wynajęcie dmuchanego toru do curlingu sprawdzi się zarówno na otwartych piknikach i eventach ale także na impreza firmowych, integracyjnych czy jako atrakcja team buildingowa. Z uwagi na soje wymiary zabawę na dmuchanym torze do curlingu można zaaranżować zarówno w plenerze, jak i wewnątrz, np. w salach konferencyjnych czy halach sportowych.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt