Dmuchany Prezent z Balonami - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Dmuchany Prezent z Balonami
Wynajem

  • wynajem atrakcji 
  • nadmuchanie helem określonej liczby balonów
  • wypuszczenie balonów
  • obsługę (montaż, demontaż)

Dlaczego warto

  • idealne rozpoczęie pikniku firmowego, imprezy oklolicznościowej,  akcji marketingowej
  • doskonały pomysł na efekt WOW
  • liczba, rodzaj, logo wedle życzeń i upodobań klienta
  • niezapomniane przeżycie dla dzieci, jak i dorosłych
  • nowość na rynku !

Realizacje

Dmuchany prezent z balonami

Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchany prezent z balonamiJeśli myślicie o tym, by balony z helem uświetniły Waszą imprezę, niezależnie czy jest to impreza o charakterze okolicznościowym (ślub, urodziny) lub akcja marketingowa, czy piknik firmowy, warto pomyśleć o dodatku w formie dmuchanego prezentu. Brzmi enigmatycznie? Spieszymy by wyjaśnić. 

Dmuchany prezent to nic innego jak „przechowalnia” dla nadmuchanych balonów. Oczywiście walory estetyczne w tym wypadku odgrywają wiodącą rolę. Dlatego główny nacisk podczas projektowania prezentu został położony właśnie na ten element. Dmuchany prezent  ma formę kwadratu o 2 metrowych bokach. Jest również wysoki na nieco ponad 2 m. Całość w pięknym czerwonym odcieniu z tworzącym kokardę żółtym akcentem. Prezent na balony z helem ma lekko karbowaną formę co bez wątpienia czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Do środka prezentu mieści się kilkaset balonów z helem. 

dmuchany prezent z balonamiW odpowiednim momencie nasz instruktor, bądź prezes, jubilat, czy Pan młody uwalnia mechanizm tak aby wieko prezentu uchyliło się i uwolniło w powietrze wszystkie balony. Balony napompowane helem unoszą się w powietrze dając niesamowity efekt. Balony mogą mieć najróżniejsze kolory i logotypy. Wszystko zależy od fantazji klienta!

prezent z balonami z helemPrezent, czy inaczej pudełko na balony z helem to idealny pomysł na wszelkiego rodzaju imprezy marketingowe, promocyjne, takie jak: otwarcia salonów, restauracji, itd.

To również doskonały wybór na to by z przytupem rozpocząć każdy piknik firmowy, czy imprezę integracyjną organizowaną w plenerze. 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt