Dmuchane Pole do mini golfa - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Mobilny Mini Golf
Wynajem

 • ubezpieczenie w firmie WARTA
 • obsługę i animację zabawy
 • montaż oraz demontaż
 • wynajem urządzenia do 6 godzin

Dlaczego warto

 • gwarancja doskonałej zabawy
 • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
 • wyzwala wiele pozytywnych emocji
 • proste i przejrzyste zasady
 • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
 • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy firmowe
 • nowość na rynku !

Realizacje

Dmuchane pole do mini golfa

Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchany mini golfDmuchany mini golf to zupełna nowość na polskim rynku. Dość powiedzieć, że największa polska firma produkująca dmuchane atrakcje, przygotowała specjalny projekt pod to zamówienie. Dmuchany mini golf to prototyp. Nasi klienci mają więc pewność, że żadna inna firma eventowa w naszym kraju nie ma takiego samego, a nawet podobnego urządzenia. 

Już sama wielkość dmuchańca robi wrażenie. Po rozłożeniu i nadmuchaniu mini golf zajmuje powierzchnię w kształcie prostokąta o bokach 12,2m na 13,7m.  Daje nam to wynik blisko 170 metrów kwadratowych. W najwyższym punkcie dmuchaniec sięga 3 metrów wysokości. Rozmiary naszego urządzenia z pewnością zrobią wrażenie ale nie są to jego jedyne atuty. Dmuchany tor  do mini golfa to także urządzenie doskonałe pod względem estetycznym. 

mobilne pole do mini golfaCałość dmuchańca wykonana jest z najlepszych materiałów. Wiele jego elementów jest ręcznie malowanych tak by uzyskać efekt drewnianych słojów.  W centralnym punkcie dmuchańca znajduje się ogromna piłka golfowa, która dodaje charakteru urządzeniu.

mini golfDmuchany mini golf składa się z 6 stanowisk, każdy o innej charakterystyce oraz poziomie trudności. Każdy z 6 torów  mini golfa jest o długości 5 metrów. Ich szerokość waha się od 1,4 metra do 2,5m. Tory różnią się między sobą przeszkodami oraz ukształtowaniem podłoża.


Zasady obowiązujące na dmuchanym torze do mini golfa są takie same jak przy znanym już z naszej oferty torze mobilnym. Zawodnik musi pokonać wszystkie przeszkody i umieścić piłeczkę w dołku, przy wykonaniu jak najmniejszej ilości uderzeń. Zadanie to jest tylko na pozór proste. Liczne pułapki, na które składają się przeszkody, czy pofalowane podłoże z pewnością nie ułatwią zadania. 

mini golf wynajem na imprezyDmuchany tor do mini golfa to urządzenie wyjątkowe i jedyne na polskim rynku eventowym. Zaproszeni na event goście z pewnością nie przejdą obok niego obojętnie. Niezależnie czy na evencie dominującą grupą są mężczyźni, kobiety, czy dzieci każdy odnajdzie wielką radość z zabawy.  


W przypadku pytań prosimy o kontakt