Dmuchane zjeżdżalnie

   

Oferta obejmuje


Dmuchane zjeżdżalnie

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • obsługę urządzenia
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • niezapomniane przeżycie dla dziecka, 
  • idealna atrakcja na kolonie i obozy dla dzieci
  • dzięki swoim gabarytom robi ogromne wrażenie na bawiących się uczestnikach,  jak i na osobach obserwujących zabawę 
  • w 100% bezpieczny dmuchaniec
  • atrakcja idealna na wszelkie dziecięce uroczystości: pikniki, urodziny, imprezy firmowe

Realizacje

Dmuchane zjeżdżalnie realizacje


Galeria - dmuchana zjeżdżalnia

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchane zjeżdżalnieRodzice nie muszą się obawiać o swoje pociechy, gdyż nad ich bezpieczeństwem czuwa dodatkowo nasz przeszkolony personel. Zadaniem instruktora jest przede wszystkim wpuszczanie dzieci po kolei, aby uniknąć zderzeń i wypadków podczas zjazdów. Po drugiej stronie znajduje się szeroki zjazd, a na dole dzieci wyhamowuje odpowiedniej długości poducha. 


Wysokość zjeżdżalni

Zjeżdżalnia jest najwyższej jakości (odpowiednie certyfikaty) i jest całkowicie bezpieczna. Po jednej stronie ma specjalną miękką drabinkę, po której dzieci wspinają się na szczyt, a cała zabezpieczona jest dookoła 2 metrowymi bandami, aby nikt nie mógł z niej wypaść. Mimo dużej wysokości zjeżdżalni, dzieci z łatwością wchodzą na górę po bezpiecznych, wygodnych schodkach.


Bezpieczeństwo i łatwość korzystania

Korzystające z niego maluchy mogą bez końca wspinać się kilka metrów, a potem w parę sekund zjeżdżać w dół w zawrotnym tempie. Dmuchana zjeżdżalnia to atrakcja, bez której zarówno dzieci, jak i ich rodzice nie wyobrażają sobie udanej zabawy na festynie, pikniku, czy Dniu Dziecka. Właśnie dlatego zjeżdżalnie są najpopularniejszymi dmuchanymi zabawkami na wszelkich plenerowych imprezach dla najmłodszych.

Od lat właśnie ten dmuchaniec stanowi największą atrakcję dziecięcych imprez plenerowych. Nasza Zjeżdżalnia Gigant o ciekawych i intensywnych kolorach to duże wyzwanie dla dzieci w różnym wieku. Muszą one wykazać się wytrwałością we wspinaniu się na nią oraz odwagą podczas szybkiego zjazdu. Sprawia to oczywiście dzieciom ogromną frajdę.

Wymiary zjeżdżalni

Wymiary zjeżdżalni: 8m wys./5m szer./12m dł.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt

Ateam