Dmuchane boisko piłkarskie Panna Field

   

Oferta obejmuje

  • Wynajem urządzenia do 6h,
  • Obsługę instruktora,
  • Ubezpieczenie OC,
  • Montaż, demontaż

Dlaczego warto

  • Nowość na rynku,
  • Idealny na pikniki o charakterze sportowym i piłkarskim,
  • Doskonały do rywalizacji,
  • Możliwość rozgrywania dwóch meczów jednocześnie.

Realizacje

 

 

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Panna Field to nic innego jak boisko do szybkich rozgrywek piłkarskich w formacie 1 vs 1 lub 2 vs 2. Nasze dmuchane boisko do Panna Field składa się z dwóch równoległych sektorów. Możemy więc rozgrywać na nim dwa mecze piłkarskie jednocześnie. Połączenie dwóch boisko do rozgrywek Panna zapewni zdecydowanie więcej emocji i wprowadzi uczestników w atrakcyjniejszy format rozgrywek.


Każde z dwóch boisk do Panna Footballu posiada wewnętrzne dmuchane bandy będące obrysem przestrzeni do gry w Panna oraz dwie niewielkie bramki. Dlaczego niewielkie? Prawdziwa zabawa w Panna Football polega na pokazywaniu umiejętności technicznych w bezpośredniej potyczce piłkarskiej. Częste strzały z daleka do dużej bramki byłyby zaprzeczeniem tej idei.

Boisko do Panna to doskonały pomysł na wszelkiego rodzaju pikniki, bądź imprezy integracyjne o charakterze sportowym. Wynajem boiska Panna Field to gwarancja dobrej zabawy nie tylko dla prawdziwych piłkarzy. Szybki format rozgrywek sprawi, że nawet amatorzy odnajdą ducha wspaniałej zabawy jakie proponuje nasze dmuchane boisko.
Zawody na dmuchanym boisko do Panna organizowane są najczęściej w formie turnieju.


Nasi instruktorzy rozpisują tabelkę turniejową i zapraszają kolejne zespoły do rywalizacji. Do kolejnego etapu rozgrywek przechodzą zwycięskie drużyny z poszczególnych par i tak do końca turnieju. Wygrany zespół może być tylko jeden! Często gdy na dmuchańcu Panna nie są  rozgrywane  żadne turnieje, boisko wykorzystywane jest w sposób dowolny, tzn. chętni uczestnicy pikniku czy imprezy integracyjnej sami podejmują rywalizację ze swoimi kolegami czy koleżankami.

Wynajem boiska do Panna to gwarancja dobrej zabawy i masa pozytywnych emocji. Czerwono-czarne barwy doskonale boiska do Panna doskonale komponują się z innymi naszymi dmuchanymi piłkarskimi atrakcjami. Boisko do Panna może stanowić uzupełnienie piłkarskiego pikniku lub być niezależnym i  punktem Twojej imprezy!

Wymiary: Długość 10m, szerokość 7m,
Dmuchawa: 1,1kw
Oferta obejmuje.