Dmuchane Boisko do Siatkówki - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Dmuchane boisko do siatkówki - wynajem

 • wynajem urządzenia do 6 godzin
 • animację zabawy
 • obsługę instruktora
 • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

 • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
 • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju konkursów i turniejów
 • atrakcja zarówno dla starszych dzieci, jak i dla dorosłych
 • nowość na rynku eventowym!
 • przepustowa atrakcja
 • znana z programow telewizyjnych

Realizacje

Dmuchane boisko do siatkówki - RealizacjeGaleria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchane boisko do siatkówki wynajem

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, a na pewno ta w której święcimy największe sukcesy. Podwójne Mistrzostwo Świata zdobywane w ostatnich latach, 3 miejsce na Mistrzostwach Europy, czy w końcu awans na zbliżającą się Olimpiadę i uzasadnione nadzieje dotyczące zdobycia złotego medalu tej imprezy. Wszystkie te sukcesy powodują, że siatkówka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród polskich kibiców. Zainteresowanie to przekłada się nie tylko na śledzenie wyników i dopingowaniu kadry narodowej ale także na czynne uprawianie tego sportu. Wielu z nas z pewnością wielokrotnie brało udział w zawodach organizowanych na salach gimnastycznych, halach sportowych, plażach czy trawiastych boiskach.  Ale czy braliście udział w meczu siatkówki na dmuchanym boisku? Nie? Najwyższy czas nadrobić zaległości i spróbować swoich sił właśnie na dmuchanym boisku do siatkówki! 

Dmuchane Boisko

boisko do siatkówki na imprezy

Nasze dmuchane boisko do siatkówki to doskonałe urządzenie na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, pikniki firmowe czy wydarzenia sportowe organizowane w plenerze. Wymiary dmuchanego boiska do siatkówki są odzwierciedleniem wymiarów boisk do siatkówki plażowej.
Całość oczywiście przedzielona siatką zamontowaną dokładnie w połowie. Siatka w oryginalnych rozgrywkach zawieszona jest, w przypadku mężczyzn na wysokości 2,43m, w przypadku kobiet na wysokości  2,35m. Nasza siatka zamontowana jest na wysokości 2,3m od górnej krawędzi poduchy dmuchańca. Te kilka centymetrów wydawać się może ułatwieniem do przebicia piłki na pole przeciwnika. Czy na pewno? Dmuchana podłoga w przypadku naszego dmuchańca działa na ten samej zasadzie co każda inna podłoga znana chociażby z dmuchańców dla dzieci. Podczas próby wyskoku dmuchaniec załamuje się pod ciężarem naszego ciała. O ile wyskok to ataku jest trudniejszy, o tyle każda próba obrony sprawia wiele emocji i zabawy.

boisko do siatkówki do wynajęciaKażdy rzut bowiem amortyzowany jest przez dmuchaną podłogę. Często nawet gdy sytuacja tego nie wymaga, zawodnicy rzucają się w celu obronienia serwisu tylko po to, by w ekwilibrystyczny sposób wybronić piłkę. Oczywiście efektowne rzuty, fikołki czy salta są nieodłącznym elementem gry na naszym dmuchanym boisku do siatkówki. 

Dmuchane boisko

 
boisko do siatkowki bossaball wynajem na imprezy

Na naszym dmuchanym boisku do siatkówki możemy rozgrywać pojedyncze spotkania, jak również przeprowadzać zorganizowane turnieje. Tak jak w przypadku rozgrywek w siatkówce plażowej, gdzie drużyny liczą dwóch zawodników tak i na naszym dmuchanym boisku optymalnie jest grać po dwie osoby w zespole. Oczywiście dopuszczamy możliwość powiększenia zespołów do maksymalnie 4 zawodników.

Nasze dmuchane boisko do siatkówki to odpowiedź na ogromne zainteresowanie piłką siatkową w Polsce ale także na boiska bossaball. Jeśli jesteście spragnieni sportowych emocji, uwielbiacie siatkówkę i rywalizację to koniecznie musicie spróbować swoich sił na dmuchanym boisku do siatkówki. Dobra zabawa i emocje są gwarantowane!!

Uwaga! Wynajem dmuchanego boiska do siatkówki wiąże się z wielkimi emocjami szaloną rywalizacją. Jesteśmy przekonani że dmuchane boisko do siatkówki zainspiruje do zabawy nie tylko fanów dyscypliny. Wynajem dmuchanego boiska do siatkówki to idealny pomysł na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe czy integracyjne. Wynajmij dmuchane boisko do siatkówki już dziś!

Wymogi techniczne:

 • wymiary: długość 16m, szerokość 10m, wysokość 3m - w tym siatka 2,30m
 • 1 panel
 • niezbędny stały dostęp do energii elektrycznej
 • moc 1 x 1,1kW

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt