Dmuchana Piłkarska Tarcza Celnościowa - Wynajem na Imprezy


   

Oferta obejmuje


Dmuchana Tarcza Celnościowa
Wynajem

  • ubezpieczenie w firmie WARTA
  • obsługę i animację zabawy
  • montaż oraz demontaż
  • wynajem urządzenia do 6 godzin

Dlaczego warto

  • gwarancja doskonałej zabawy
  • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
  • proste i przejrzyste zasady
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy firmowe

Realizacje

Dmuchana bramka piłkarska realizacje

Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchana tarcza pilkarskaPiłkarska tarcza celnościowa to urządzenie, które jest alternatywą dla bramki celnościowej 2w1 – siłomierz kopacz. Swoimi gabarytami oraz stylistyką przypomina mega darty. Pomiędzy tymi urządzeniami występuje jednak zasadnicza różnica. O ile zabawa w mega darty polega na oddawaniu rzutów w tarczę i zbieranie punktów, o tyle w tarczy celnościowej zawodnicy kopią piłki w jej kierunku. 


Dmuchaniec podzielony jest na trzy strefy, a w każdej z nich znajdują są otwory. W najniższej oraz środkowej są dwa otwory, a w najwyższej jedna. Każda strefa to inna ilość punktów do zdobycia. I tak zawodnik za celny strzał do najniższej strefy otrzymuje 20 punktów, do środkowej 50 punktów, a do najwyższej – 100 punktów. W zależności od  przyjętej strategii zabawy, gracze oddają minimum 3 strzały w stronę tarczy celnościowej. Oczywiście wygrywa strzelec, który na koniec zabawy zdobędzie największą ilością punktów. 

pilkarska tarcza celnosciowaZabawa na piłkarskiej tarczy celnościowej to doskonały wybór na imprezy z udziałem fanów piłki nożnej. Urządzenie to skupi uwagę nie tylko dorosłych mężczyzn, ale także dzieci oraz kobiet. Gwarantujemy, że każdy celny strzał spotka się z nieopisanym wybuchem radości i szczęścia zawodnika. 

dmuchana piłkarska tarcza celnościowaPiłkarska tarcza celnościowa to dmuchaniec, który sprawdzi się jako pojedyncze urządzenie na każdym pikniku, czy imprezie integracyjnej, ale także będzie doskonałym uzupełnieniem pikniku piłkarskiego. 
bramka pilkarska wynajem na imprezyPiłkarska tarcza celnościowa to przysłowiowy „must have” wszystkich imprez integracyjnych, pikników firmowych, piłkarskich, czy innych eventów organizowanych w plenerze, w sezonie 2018!!!W przypadku pytań prosimy o kontakt