Dmuchana Bramka Piłkarska - Wynajem na Imprezy


   

Oferta obejmuje


Dmuchana Bramka Piłkarska
Wynajem

 • ubezpieczenie w firmie WARTA
 • obsługę i animację zabawy
 • montaż oraz demontaż
 • wynajem urządzenia do 6 godzin

Dlaczego warto

 • gwarancja doskonałej zabawy
 • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
 • wyzwala wiele pozytywnych emocji
 • proste i przejrzyste zasady
 • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
 • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy firmowe
 • nowość na rynku

Realizacje

Dmuchana bramka piłkarska realizacje

Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

dmuchana bramka pilkarskaPiłka nożna to bez wątpienia najpopularniejsza dyscyplina sportowa w naszym kraju. Taki stan rzeczy  potęgowany jest  sukcesami kadry Nawałki. Robert Lewandowski i jego koledzy kolejny raz udowodnili, że nie mają sobie równych i awansowali na Mundial rozgrywany w Rosji. Fakt ten zmobilizował nas do poszerzenia i tak bogatej już oferty piłkarskiej w naszym portfolio.


Do takich atrakcji, jak Arena xtreme, mega piłkarzyki, nożny bilard itp. dorzucamy całkowitą nowość na rynku: dmuchaną bramkę piłkarską. Urządzenie to przenosi nas w świat ekwilibrystycznych parad bramkarskich. Bramka piłkarska z poduchą, pozwala każdemu graczowi poczuć się choć przez chwilę jak najlepsi bramkarze tacy jak Wojciech Szczęsny, czy Łukasz Fabiański. 

bramka pilkarskaPrzed bramką o wymiarach 8x4m znajduje się dmuchana poducha  z wyrysowanym polem karnym.  Jest to świątynia bramkarza. Zadaniem golkipera, jak podczas meczu piłkarskiego, jest obrona strzałów zmierzających w światło dmuchanej bramki.
Cała zabawa polega na tym, że każda z bramkarskich parad amortyzowana jest przez dmuchaną poduchę, a wyskok do obrony strzału jest przez nią potęgowany. 

dmuchana bramka wynajemZabawa na bramce piłkarskiej z poduchą pozwala na organizowanie zawodów drużynowych, jak i indywidualnych. Radość z gry czerpać będą zarówno dorośli jak i najmłodsi, a atrakcyjny wygląd  doda kolorytu wydarzeniu. 


Pamiętacie, jak za najmłodszych lat mało kto cieszył się kiedy przychodziła jego kolej by stanąć na bramce?! Podczas zabawy na dmuchanej bramce obiecujemy Wam, że nie będziecie mogli doczekać się swojej kolejki, by wybronić strzały kolegów, a moment opuszczenia bramki piłkarskiej z poduchą przyjmiecie z delikatnym zawodem.  

bramka pilkarska wynajem na imprezyDmuchana bramka piłkarska to nie tylko doskonałe uzupełnienie szerokiej gamy atrakcji dedykowanych na piknik piłkarski ale także pojedyncze urządzenie, które wprowadzi wiele radości i śmiechu na Waszym evencie.

Bramka piłkarska z poduchą to gwarancja udanej sportowej zabawy bez względu na wiek.

W przypadku pytań prosimy o kontakt