Chwieje reklamowe - Windyman - Reklamy pneumatyczne - Wynajem na Imprezy

   

Oferta obejmuje


Chwieje reklamowe - Windyman - Wynajem

  • wynajem atrakcji na określony czas
  • obsługę (montaż, demontaż)

Dlaczego warto

  • idealny dodatek na piknik firmowy, imprezę oklolicznościową, czy  akcję marketingową
  • doskonały pomysł na efekt WOW
  • opcjoanleni - logo, kolor wedle życzeń i upodobań klienta

Realizacje

Dmuchany prezent z balonami

Galeria

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

chwieje reklamowe wynajemChwieje reklamowe to 5 metrowe wesołe ludziki, uszyte z poliestru impregnowanego, który doskonale nadaje się na outdoorowe imprezy. Działanie chwiejów reklamowych jest banalnie proste. Od wewnątrz projektanci pozostawili wolną przestrzeń, która za pomocą specjalnych dmuchaw wypełniana jest powietrzem. 

Dzięki temu materiał wstaje i poddaje się działaniom wiatru. Materiał jest na tyle delikatny, że ludzik reklamowy, inaczej windyman poddaje się mu niezależnie od jego siły. Ludziki reklamowe tańczą w tzw. freestyle, zwracając na siebie uwagę uczestników imprezy.  

windyman wynajemChwiej reklamowy naszej firmy to ludzik w neutralnych biało czerwonych barwach. Takie właśnie chwiejki wynajmowane są na nasze imprezy integracyjne, eventy firmowe, pikniki. Oczywiście na specjalne życzenie Klienta projektujemy indywidualne chwieje reklamowe. Ich wysokość wahać się może od 4 do 6 metrów i zawierać dowolne logotypy i kolorystykę.

reklamy pneumatyczne wynajemChwieje reklamowe, czy inaczej mówiąc reklama pneumatyczna to doskonały wybór na wszelkiego rodzaju imprezy organizowane w plenerze ale także promocje i wydarzenia marketingowe. 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt