Catch the light - wynajem na imprezy

     

Oferta obejmuje

  • wynajem urządzenia do 6h
  • obsługę i animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • idealna atrakcja na pikniki oraz imprezy integracyjne
  • świetna zabawa dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć
  • proste i przejrzyste zasady
  • wyzwala wiele pozytywnych emocji
  • pobudza ducha konkurencji i współzawodnictwa
  • brak wymagań terenowych - możliwość rozstawienia w hotelach, halach sportowych.

Realizacje


Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularz zamówienia.

 

catch the light - atrakcja do wyjanęciaSymulator Catch the light to bliski krewny innego urządzenia z tej serii znanego pod nazwą -refleksomierz Batak. Zasady gry są bardzo podobne - zawodnicy muszą zbijać podświetlające się przyciski. To co jednak wyróżnia Catch the light to płaszczyzna w jakiej rozgrywana jest zabawa.
W przypadku Catch the light zawodnicy rywalizują ze sobą  „w poziomie”, na specjalnie zaprojektowanym stole.


Drugą znaczącą różnicą jest możliwość zabawy dwóch zawodników jednocześnie. 

catch the light - refleksomierzPo przeciwnych stronach stołu stają do rywalizacji zawodnicy. Stół przedzielony jest na dwie równe części, a na każdej z nich znajduje się 9 przycisków. Dokładnie na środku stołu zamontowany jest  guzik sędziowski. W momencie jego naciśnięcia, po każdej ze stron, w różnych sekwencjach zapalają się guziki. Przyciski oraz inne elementy stołu Catch the Light rozświetlają się w technologii LED.


Catch the light robi ogromne wrażenie w ciemniejszych pomieszczeniach, gdzie rozświetla się pełnym blaskiem.

refleksomierz catch the light wynajem na imprezyZadaniem zawodników jest jak najszybsze zbijanie podświetlonych przycisków. Jak łatwo się domyślić, wygrywa ten zawodnik, który po upływie czasu będzie miał lepszy wynik. Sędzia zawodów może dostosowywać poziom trudności oraz czas rozgrywki do indywidualnych predyspozycji zawodników. Zatem możemy zaprogramować zarówno czas rywalizacji, jak i czas na reakcję.
Najlepsi, z pewnością spróbują swoich sił programując czas reakcji na 0,3 sekundy. 

Refleksomierz Catch the light to doskonałe urządzenie nie tylko na pikniki i eventy o „luźniejszej” formule. Urządzenie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach gdzie uczestnicy czują ducha rywalizacji i sportowych emocji.
Wysokość stołu pozwala na organizację zabawy nie tylko z udziałem dorosłych ale także starszych dzieci. W naszym odczuciu już dzieci od 8 roku życia w pełni doświadczą emocji płynących z zabawy na refleksomierzu.
Jeśli szukacie nowości na swój event, a lubicie rywalizację i płynące z niej pozytywne emocje, nie zwlekajcie! Zabawa na stole Catch the Light to gwarancja udanej imprezy i zadowolenia uczestników.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt