Mechaniczny byk - Byk rodeo wynajem

 

 

   

Oferta obejmuje

Byk rodeo wynajem

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
  • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju zabaw i konkursów
  • atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych
  • nie ma wymagań terenowych

Realizacje

Mechaniczny byk rodeo wynajem - Realizacje


Jak zamówić

Galeria - byk rodeo

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

Mechaniczny bykMechaniczny byk to urządzenie imitujące ujeżdżanie byka rodem z Dzikiego Zachodu.
Jest to sterowany przez instruktora symulator, składający się z byka rodeo, ogromnej nadmuchiwanej poduszki oraz panelu nim sterującego. Symulator zbudowany jest tak, aby utrudnić utrzymanie się uczestnika w siodle.

Byk Rodeo

Byk rodeo

Uczestnik siada na byka, chwyta się uchwytów i ujeżdżając go ma za zadanie jak najdłużej się na nim utrzymać. Byk kręci się na wszystkie możliwe sposoby, chcąc nas za wszelką cenę wysadzić z siodła. Symulator wyposażony jest w kilka poziomów trudności, sterowanych przez naszego instruktora. Dla najbardziej zuchwałych poziom trudności jest stopniowo zwiększany, natomiast dzieci ujeżdżają byka na najniższym poziomie, co przypomina bardziej jazdę na spokojnym byczku, niż ujeżdżanie dzikiego zwierzęcia.

Byk rodeo wynajemNasz instruktor czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, steruje i dopasowuje poziom trudności do wieku, umiejętności oraz odwagi bawiących się uczestników. Upadek z byka w żadnym wypadku nie jest też bolesny, gdyż teren zabezpieczony jest specjalną poduszką, rozłożoną w promieniu kilku metrów, która chroni przed twardym lądowaniem. Osoba, która puści się byka, bądź zostanie przez niego wyrzucona ląduje na miękkim podłożu.

Mechaniczny byk rodeo

Mechaniczny byk

Atrakcja ta rozgrywana jest przeważnie w formie zawodów, czyli kto dłużej utrzyma się na byku. Jest to doskonała atrakcja zarówno w plenerze - imprezy firmowe, pikniki, festyny, jak i wewnątrz pomieszczeń – w hotelach, czy dyskotekach.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt