Bouncing Balls - Wipe out wynajem na Imprezy   

Oferta obejmuje


Bouncing Balls - Wipe out
wynajem

  • wynajem urządzenia do 7 godzin
  • animację zabawy
  • ubezpieczenie w firmie WARTA

Dlaczego warto

  • efektowna atrakcja przyciągająca publiczność
  • idealnie nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju zabaw i konkursów
  • atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych
  • nowość na rynku eventowym!
  • przepustowa atrakcja
  • znana z programow telewizyjnych

Realizacje

Bouncing Balls - RealizacjeGaleria
- Bouncing Ball

Jak zamówić

Zamówienia można składać z wykorzystaniem zakładki kontakt telefonicznie, mailowo czy wypełniając formularza zamówienia.

bouncing ballsWipe out - bouncing balls, to najpopularniejsze dmuchane urządzenie z serii ekstremalnych rywalizacji. Urządzenie doskonale znane zarówno z amerykańskich, jak i polskich telewizyjnych produkcji rozrywkowych. Dmuchana atrakcja bez której trudno wyobrazić sobie imprezę integracyjną, czy udany event.

Wipe out - Bouncing Balls

bouncing balls na imprezy wynajem

Bouncing balls – wipe out to blisko 18m dmuchana platforma składająca się z trzech części. Pierwsza część dmuchanego toru to drabinka prowadząca nas wprost na szczyt dmuchańca. Z wysokości około 2,5 metra zawodnik musi wykonać pierwszy krok prowadzący go do drugiego etapu zawodów. Czekają tam na niego 4 ogromne dmuchane kule rozmieszczone na blisko 8 metrowej platformie.

bouncing balls wipe out wynajem Zadanie jakie stoi przed uczestnikiem wipe out jest niesłychanie proste: przedostać się z jednego końca na drugi skacząc po dmuchanych kulach. Ostrzegamy!!! Utrzymanie równowagi na każdej z nich jest nieprawdopodobnie trudne. Istnieją różne techniki pokonywania naszego toru:  uważnie i powoli, dokładnie mierząc każdy krok, a także szybko i agresywnie wykonując jak najdłuższe susy. Niezależnie, jaką wybierzecie taktykę, upadek i spotkanie z naszą dmuchaną poduchą jest gwarantowane! Jeśli uda wam się pokonać nasze bouncing balls ostatnim etapem jest ślizg z wysokości 2,5 metra wprost do mety.

Tor 

bouncing balls wipe out

Nasze urządzenie jest w 100% bezpieczne! Każdy upadek amortyzowany jest przez dmuchaną podłogę. Upadek dla wielu jest równie przyjemny i efektowny, jak samo pokonanie toru. Dodatkowym elementem zabezpieczającym zawodników są dmuchane bandy okalające platformę. Przestrzeń pomiędzy bandami wypełniona jest przez specjalny materiał - siatkę utrzymującą zawodnika w polu zabawy. Siatka umożliwia kibicom na dokładne śledzenie zmagań zawodników.

Tor bouncing balls – wipe out to doskonałe urządzenia dla każdego uczestnika imprezy integracyjnej, czy pikniku firmowego. Radość z uczestnictwa w zabawie odnajdą zarówno dorośli, jak i dzieci, mężczyźni i kobiety.

Dmuchany tor przeszkód bouncing balls – wipe out to urządzenie, którego szukałeś na swój event!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt